sheknows.com

Janeks Bahs: “Neceliet paniku! Tukumā neviens nav izvarots”

Kāda Jauntukuma māmiņa sociālajā portālā «Facebook.com» ievietoja paziņojumu: “Mīļās māmiņas un tēti, tie, kas dzīvo Jauntukumā. Sargiet savas meitenes, jo pa Jauntukumu staigā izvarotājs, kurš savu medījumu medī kāpņutelpās.

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde un Tukuma iecirknis – 16. decembrī reģistrēti 20 notikumi, noformēti 26 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 10 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 par to, ka nepilngadīgais smēķē un 1 – par to, ka nepilngadīgais lieto alkoholiskos dzērienus, divi cilvēki nogādāti medicīnas iestādē aizdomās par narkotiku lietošanu. Veikta viena administratīvā pārkāpuma notikuma vietas apskate, kur atsavinātas 852 cigaretes bez LR akcīzes markām.

15. decembrī

9.00 Tukumā, Dārza ielā, izsitot dzīvokļa loga rūti, iekļūts dzīvoklī, no kura nozagta čuguna apkures krāsns «Flame 5 kW», kopumā nodarot materiālos zaudējumus 297,73 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

16. decembrī

9.15 Tukumā, Brīvības laukumā, aizdomās par narkotisko vielu lietošanu aizturēti 1986. un 1995. gadā dzimuši vīrieši, kuriem nozīmēta medicīniskā ekspertīze. Uzsākta administratīvā lietvedība.

14.20 Tukumā, Lielajā ielā, kāds 1967. gadā dzimis vīrietis mēģināja izdarīt pašnāvību, pārdozējot medikamentus.

Ugunsgrēki

16. decembrī

21.30 Tukumā, Aleksandra ielā, mājai dega jumts. Iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls – nepareizi izbūvēts dūmvads.

Uzmaniet Jauntukuma bērnus!

Kāda Jauntukuma māmiņa sociālajā portālā «Facebook.com» ievietoja paziņojumu: “Mīļās māmiņas un tēti, tie, kas dzīvo Jauntukumā. Sargiet savas meitenes, jo pa Jauntukumu staigā izvarotājs, kurš savu medījumu medī kāpņutelpās. Gan no rītiem, kad iet uz skolu, gan vakarā, tāpēc izdomājiet, kā viņas pavadīt uz skolu.” Komentēt šo publiski izteikto brīdinājumu lūdzām Tukuma policijas iecirkņa priekšnieku Janeku Bahu. Viņš skaidroja: “Nevajag celt paniku! 10. decembrī 8.42 kāda 10 gadus jauna meitene Jauntukumā gāja uz autobusa pieturu un kāds svešs vīrietis viņu sagrāba. Meitene sauca pēc palīdzības un kādas garāmbraucošas automašīnas vadītāja iejaucās; vīrietis aizbēga. Policija noskaidroja, ka šis kungs ir 1958. dzimis garīgi nevesels vīrietis bez noteiktas dzīvesvietas. Pēc šī gadījuma viņš Tukumā vairs nav redzēts. Šobrīd nekas neliecina, ka viņš būtu ar seksuālām nosliecēm, tātad – nevienu nav mēģināts izvarot kāpņutelpā, neviens nav slimnīcā un nav arī runas par vairākiem gadījumiem. Kopumā policija, protams, aicina pieskatīt savus bērnus un rūpēties par viņu drošību, kā arī atgādina, ka vecumā līdz 7 gadiem bērnus nedrīkst atstāt vienus bez uzraudzības.”

Komentāri

 1. Paldies Dievam ka nekas slikts nav noticis.
  Tas tikai lieku reizi atgadinaja ka berni jāsargā kā varam.
  Un kāpēc policija neseko slimajam un kāpec viņš nav īstajā iestādē?

 2. Kapēc baumas es piemeram vakar, kad pastaigājos redzēju vienu vīrieti viņš ļoti dīvaini izstījās un es ,tad vel draudzenei teicu ,ka viņš izskatās pec izvarotāja nūūū pedohīla…

  1. Tavai zināšanai, pedofīli un citi duraki neizskatās nekā – nereti visparastākie,neievērojamākie cilvēki. Tā kā nevajag murgot un celt paniku!

 3. Ar to Baha kungs gribēja teikt – lai nesanāk, kā tajā pasakā, kad trīs reizes pa lieko troksni sacēla, bet, kad nelaime pa īstam bija klāt, tad neviens neticēja.

 4. mīļie vecāki ! pastaigājiet KOPĀ ar saviem bērniem un pavērojiet tos Tukuma bezpajumtniekus! nu tos, kuri varbūt patversmē dzīvo… viņi uzreiz pēc uzvedības atšķiras no parastiem cilvēkiem. izrunājiet ar bērniem šo tematu !

 5. un kas tad noti ar to meiteniti kas 20.12.2015tas ir vakar kas pazuda lielaja iela pie veikala verela,kad vinas mama vinju nosutija uz veikalu pakal pienam cik zinu no mamas kad 8 gadus veca meitinja vel nau parnakusi majas!! kur ir sis berns..kauka divaini ar 10 dienu partraukumu atkal kaukas notika ar bernu ,,tacu soreiz meitene pazuda….

  1. Tikai mieru, cilvēki! Meitene ir laimīgi atgriezusies mājās un nekur nebija pazudusi – drīz pēc “pazušas”, tā atradās ciemojamies pie kaimiņienes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.