Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ja auto pamests ceļa malā…

22. oktobrī Tukuma novada Tumes pagastā no ceļa malā atstātas automašīnas «BMW 330» nozagtas dažādas virsbūves detaļas, precīzs nozagto detaļu skaits tiek precizēts. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Policija

No 22. līdz 26. oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 71 notikums, uzsāktas 105 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 1 par velosipēda vadīšanu reibumā un 2 par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai. Konstatēti 2 autovadītāji reibumā, bez iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības un 2 vadītāji, kuri vadījuši automašīnas autovadītāja tiesību lieguma laikā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

22. oktobrī 

16.36  Tukumā, Kandavas ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,53 promiles).  Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

  1. oktobrī

2.24 Tukumā, Zemgales ielā, vīrietis vadīja «BMW 330», būdams alkohola reibumā (2,46 promiles) un bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

17.00  Tukumā, Talsu ielā, vīrietis pārkāpa Zemgales rajona tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību – tuvojās aizsargājamās personas mājoklim un centās ar to sazināties. Uzsākts kriminālprocess.

18.20 Tukumā, ceļa Jelgava-Tukums 37. kilometrā, vīrietis vadīja «Volvo V40». Pārbaudē konstatēts, ka autovadītājam prokuratūra ir piemērojusi papildsodu – aizliegumu vadīt transportlīdzekli. Policijā tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

  1. oktobrī

Tukuma novada Džūkstes pagastā automašīnai «Volvo V70» tika nozagti abi priekšējie lukturi un izsists kreisās puses logs. Nodarīti materiālie zaudējumi 600 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

21.24 Slampes pagastā tika apturēts «Volvo V40» un tika konstatēts, ka vadītājam prokuratūra ir aizliegusi vadīt transportlīdzekli uz trim gadiem. Policijā tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

21.37 Tumes pagastā, ceļa Ventspils-Rīga 69. kilometrā, vīrietis vadīja «VW Golf» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa grāvī. Konstatēts arī, ka vadītājs ir alkohola reibumā (3,31 promile), savukārt vadīšanas tiesību gan viņam… nav. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

 VUGD

  1. oktobra pēcpusdienā Kandavas novada Cēres pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nolūzušu koku.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.