Attēlam ir ilustratīva nozīme

Izsit stiklu, lai tiktu pie lukturiem

24. maijā Kandavā, Ozolu ielā, izsitot šofera puses priekšējo sānu stiklu, no transportlīdzekļa «Volvo XC70» tika nozagti abi priekšējie lukturi. Nodarīti materiālie zaudējumi 1200 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Policija

No 24. līdz 26. maijam reģistrēti 55 notikumi, uzsākti 43 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 26 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par speciālā dienesta nepatiesu izsaukšanu, 1 par nepakļaušanos policista prasībām un 2 par to, ka nepilngadīgie smēķē.

 

  1. maijā

Tukuma iecirknī saņemts iesniegums, ka šī gada 23. maijā, dievkalpojuma laikā, no evaņģēliski luteriskās baznīcas tika nozagta ziedojumu kastīte. Šobrīd nav zināms precīzs nozagtās naudas daudzums. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

  1. maijā

Tukumā, Pasta ielā, vīrietis ar roku tīšām izsita kāda dzīvokļa loga rūti. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Kā liecina sākotnējā informācija, laika posmā no 25. līdz 26. maijam Tukuma novada Slampes pagastā tika nozagts atkritumu konteiners. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Ziņas sniedz valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.