Attēla ir ilustratīva nozīme

Sieviete Tukumā izsauc policiju, jo vīrs nelaiž uz veikalu

1. decembrī Tukuma iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Tukumā kādā dzīvoklī notiek ģimenes konflikts. Ierodoties norādītajā adresē, noskaidrots, ka sieviete dienas laikā lietojusi alkoholiskos dzērienus un vakarā vēlējusies doties iegādāties tā papildinājumu, bet viņas dzīvesbiedrs centies sievu no šī soļa atrunāt, tāpēc sieviete izsaukusi policistus. Uzklausot abas personas, likumsargi pieņēma lēmumu, ka nav noticis likumpārkāpums un sieviete apzināti nepamatoti izsaukusi policiju. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un sievietei piemērots naudas sods 35 eiro apmērā. Valsts policija atkārtoti atgādina, ka nepamatota speciālo dienestu izsaukšana kavē sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, likumpārkāpumu novēršanu un palīdzības sniegšanu personām, kuras nokļuvušas ārkārtējā  situācijā. Iespējams, brīdī, kad operatīvie dienesti dodas uz šādiem viltus izsaukumiem, cituviet cilvēkiem ir apdraudējums veselībai un dzīvībai, un palīdzības kavēšanās var būt pat letāla.

Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 43 notikumi, uzsākts viens kriminālprocess un 22 administratīvo pārkāpumi procesi.

  1. novembrī

Zantes pagastā konstatēts, ka no traktora «Claas Axion 850» degvielas tvertnes nozagti 200 litri lauksaimniecības dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums 280 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Tumes pagastā vīrietis vadīja transportlīdzekli «Mercedes-Benz Sprinter» un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca ceļazīmei, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukuma novadā, autoceļa Rīga – Liepāja 48. kilometrā, vīrietis vadīja kravas transportlīdzekli «Scania» sakabē ar puspiekabi un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, ietriecās ceļa aizsargbarjerā, pēc tam nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca ceļazīmei un automašīnai «Peugeot», kas bija nobraukusi no ceļa braucamās daļas, lai izvairītos no sadursmes ar pretī braucošo transportlīdzekli «Scania». Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

VUGD

  1. novembra vakarpusē Tukuma novada Tumes pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja koku, kas bija uzkritis uz automašīnas un ceļa braucamās daļas, tāpat koks tika sazāģēts arī Bērzu ielā, Tukumā. Arī 30. novembrī ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē turpināja likvidēt spēcīgās snigšanas radītās sekas, piemēram, no rīta Tukuma novada Smārdes pagastā sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku.

Komentāri

  1. Šeit noticis šausmīgs noziegums pret sieviešu tiesībām, bet kāpēc klusē visas tās feministu organizācijas martas bertas, kāpēc klusē transpedolāču biedrība, kāpēc netiek organizēti piketi pie policijas par šī drausmīgā nozieguma piesegšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *