Izglābj vīrieti un viņa suni

7. janvārī  11.48 Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz divstāvu dzīvojamo māju Tukuma novadā, kurā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg viens no divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvokļiem.

7. janvārī  11.48 Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz divstāvu dzīvojamo māju Tukuma novadā, kurā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg viens no divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvokļiem. No tā tika izglābts cilvēks, kas šajā ugunsgrēkā cieta, un suns. Degšanas platība bija 5m². Notikuma vietā strādāja arī Jaunpils pašvaldības ugunsdzēsības komanda. Dzēšanas darbi noslēdzās 13.36.

Bet vakarā, 20.04, ugunsdzēsēji glābēji devās uz Rīgas ielu, Tukumā, kur dega šķūņa jumta konstrukcijas 15m² platībā.

 

Mednieki atrod mirušus sievieti

Savukārt, kā informē valsts policija,  pagājušā gada 25. decembrī 18.00 tika saņemta informācija par to, ka bezvēsts prombūtnē ir 1997. gadā dzimusi sieviete. 5. janvārī 11.20 tika saņemta informācija, ka mednieki Kandavas pagasta karjerā atraduši jaunas sievietes līķi bez vardarbības pazīmēm. Uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Kopumā no  7. līdz 9. janvārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 43 notikumi, noformēti 40 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 10 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

7. janvārī

07.35 Tukumā, Zemgales ielā, kādas pagaidām nenoskaidrotas automašīnas vadītājs iepildīja 18,63 litrus degvielas  un aizbrauca, par to nesamaksājot. Nodarītie zaudējumi tiek lēsti 22,36 eiro apmērā.

11.48 Tukuma novada Irlavas pagastā kādā dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks. Izglābts un hospitalizēts 1961. gadā dzimis vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

17.25 Tukuma novada Pūres pagastā 1970. gadā dzimušais, vadot «VW Touareg», netika galā ar automašīnas vadāmību un iebrauca kupenā. Negadījuma rezultātā bojāts auto.

9. janvārī

15.35 Tukuma novada Zentenes pagastā, ceļa Jēči-Sēne 5. kilometrā, 1953. gadā dzimušais vadīja «Renault Master», un, izbraucot uz galvenā ceļa, nedeva ceļu automašīnai «Volvo», kā rezultātā notika sadursme.

23.37 Tukumā, Stadiona ielā, automašīnas «Audi A6» vadītājs neizvēlējās atbilstošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā auto saslīdēja un uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot.

10. janvārī

09.53 Tukuma novadā 1952. gadā dzimis vīrietis, vadot «Ford Focus», uzbrauca stirnai.

03.37 Tukumā, Spartaka ielā, kāds 1991. gadā dzimis vīrietis izlauza dzīvokļa durvis. Uzsākts kriminālprocess.

Ziņas sniedza VUGD un VP ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.