Izdemolētas pieturvietas , to skaitā Tukuma novadā

Pie valsts autoceļiem Dobeles un Tukuma novadā šonedēļ konstatēti līdzīgi vandālisma un zādzību gadījumi, kuros bojāti soliņi 15 autobusu pieturvietās. Soliņiem ir izzāģētas un nozagtas kopā 69 koka latas, un vandāļu nodarītie zaudējumi ir 1157,17 eiro (ar PVN). VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) Zemgales reģionālā nodaļa ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu par valsts autoceļam nodarītajiem zaudējumiem un ar lūgumu izmeklēt pieturvietu soliņu bojāšanas gadījumu.

Apzagtās pieturas atrodas uz Liepājas šosejas (A9), kā arī reģionālajiem autoceļiem Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) un Dobele–Jaunbērze (P102). Dobeles novadā aprīkojums vienā vai abās brauktuves pusēs bojāts deviņās pieturās: “Lejasstrazdu pagrieziens”, “Līvbērzes stacija”, “Aņģi”, “Kāļi”, “Rasas”, “Vēdzeles”, bet Tukuma novadā  sešās: “Pikšas”, “Bražas”, “Apšupes ferma”, “Atmodas”, “Pagrieziens uz Džūksti”.

 

Katru gadu uz Latvijas valsts autoceļiem tiek nozagts vai sabojāts sabiedriskā transporta pieturvietu un cits autoceļu aprīkojums, ceļazīmes, drošības barjeras, luksofori, apgaismojums.  Zādzību un vandālisma sekas ir ne vien materiālie zaudējumi, kas ik gadu ir vairāki simti tūkstošu eiro, un mazākas ērtības, bet pats svarīgākais – tādā veidā bieži tiek apdraudēta autoceļu lietotāju drošība.

 

Aicinām autovadītājus būt vērīgiem un informēt Valsts policiju, ja tiek pamanīta zādzība vai apzināts ceļu aprīkojuma bojājums, kā arī informēt VAS Latvijas Valsts ceļi Satiksmes informācijas centru, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555.

 

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

 

Komentāri

 1. Dažs labs pa 50 gadiem, dzīvojot ”ruZZskuj mir”, lieliski apguvis ”dižā naroda diženo ibio-kuļturu”.
  Un tad nav jābīnās, ka balso par lembikiem, šlosikiem un rosļikiem.

  1. Krievi ir tādi. Krievu galvenais netikums izteikta velme mainīt valsts pārvaldi un ieviest savu kārtību svešās valstīs, bet savā etniskajā dzimtenē – Krievijā – krievi neko nav spējīgi paveikt. Tādi ir krievi. Viņiem ir slikta karma. Negatīva karma. Viņiem ir slikta epiģenētika.
   Bez cieņas, Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉

   1. Laikam tevi krievi ļoti abižoja berniba ka tads naidigs esi :)))))) nu tad izej ara un realitate pasaki seja kadam krievam vai ĉiganam to ko tu te raksti pajoliņ

  2. Nebrīnos, ja šis vandalisms nebija veikts finansiālu iemeslu dēļ, bet gan kā tīša, mērķtiecīga kaitniecība.
   Bez cieņas, Skolnieciņš

 2. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirknī 28. oktobrī sākts kriminālprocess par sabiedriskā transporta pieturvietās Dobeles un Tukuma novadā uz autoceļiem Rīga-Liepāja, Jelgava-Tukums un Dobele-Jaunbērze sabojātiem 11 soliem, no tiem izzāģējot un nozogot koka latas.
  Šobrīd likumsargi veic izmeklēšanu un skaidro notikušā apstākļus.
  Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru rīcībā ir jebkāda izmeklēšanai nozīmīga vai lietderīga informācija par notikušo, un zvanīt uz tālruņa numuru 110 vai 63702214.

 3. Es domaju ka policijai ir parbauda skolnieciņš kas te raksta komentarus, 100% ko interesantu atradisiet :))))) cilveks jau atrada vainigos, zin iemeslu, un citus sikumus itka staveja klat kad visu darija :)))) aizdomigi gan…….

  1. Ansi, Latvijā ir Kremļa piektā kolonna, kas pēc 1991. gada no Latvijas vel nav aizvākusies. Šie Pobedobjesijas (9.maija) apmātie savā prāta aptumsumā ir spējīgi uz viskautko. Latvijā ir gan Saskaņa, gan Stabilitāte, gan Latvijā pirmā (Latvija pirmajā vietā ir A. Šlesera sarkasms), gan Latvijas krievu savienība. Ļautiņi no šiem veidojumiem ar prieku uztaisītu kādu ziņu sižetu Kremļa TV vajadzībām. Vel ir Krievijas vēstniecības darboņi. Atbrauc pāris cilvēku ar mašīnu – sazāģē, sabildē un nozog. Un tie jau nav nabagi, bet turīgi, Kremlim lojāli ļautiņi. Un Kremļa TV tik ņirdz par Latviju. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉

  2. Ansi, davaj lai pie tevis atbrauc policijas trijotne. Viņiem būs interesanti komunicēt ar Taviem kaimiņiem, pārmeklēt Tavu īpašumu, apskatīties Tavas viedierīces (dators, telefons utt.), aizvest uz 2 stundām uz iecirkni. Ansi, es domāju pēc šādas vizītes Tu būsi pārsteigs. Bet nemīz! Ja Tevi palaiž brīvībā, tad policijai pret Tevi nav nemazāko pretenziju un Tu vari dzīvot tālāk itkā nekas nebūtu noticis. Vienīgi kaimiņu omes baumos pēc redzētā šova. Sliktākajā gadījumā pārcelsies uz citu vietu. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉

   1. Parsteigts busi tu kad uz tavu šķuni SLAMPE atbraukšu es un tava skaidugalva cietis sakavi, un ar suņu atrumu un cukas bļaušanu tu skriesi pa lauku un kvieksi

 4. Eu nu kad beidzot kāds pieliks treknu punktu šitā palīgSkolnieciņa šizofrēniskajiem murgiem?!Pied.. is visus komentus

  1. Kāpēc murgi? Vai tad Latvijā nav Kremļa 5. kolonnas? Ir. Nesaskaņa, nestabilitāte, Krievija pirmā un krievu ordas savienība — šie visi “politiskie” veidojumi jauc gaisu Latvijā. Soliņu zāģēšana ir provokācija priekš Kremļa TV propagandas sižetiem. Vietējie kremļafīli uzdarbojās. Tur neko nevar padarīt. Viņus ir jāķer ciet un jāsoda pēc likuma. Šeit visticamāk būs jau krimināllieta, jo priekš administratīvās lietas ir par daudz cūcību sadarīts.
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  2. Ar savām dievturībām Skolnieciņš ir kaitinošs, bet šinī jautājumā Skolnieciņam ir 100% taisnība.
   Vēl vietējiem kvemliniem nebija izdalīti zāģi un bojarišņiki, kad jau kvemļa ”sļivnoj bačok” skabeika pilnā rīklē auroja, ka Latvijā visi salstot nost bez čekistgāzes un malka neesot pieejama, tāpēc Rīgā zāģējot soliņus, lai sasildītos.
   kvemļa psihenei robežu nav, te lido bakteroloģiskās zosis, tad uzradās odi-roboti, tad apkure Latvijā ar soliņiem.

   1. Ka tu mainiji niku tas nenozime ka tevi pec teksta nevar atpazit skaidugalva skolnieciņš :))))))))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *