Attēlam ir ilustratīva nozīme

Izbraukā Džūkstes futbola laukumu

28. oktobrī 17.17 saņemta informācija, ka nedēļas nogalē, 26. oktobrī, Džūkstē kāds “driftojis“ pamatskolas futbola laukumā un sabojājis zālienu. Uzsākta administratīvā lietvedība.

No 28. līdz 30. oktobrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 54 notikumi, noformēti 55 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 26 par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu. Uzsāktas 2 administratīvo pārkāpumu lietvedības par to, ka nepilngadīgie atrodas sabiedriskā vietā alkohola reibumā; divas par to, ka mazgadīgie vada velosipēdu bez vadītāja apliecības un 2 par to, ka nepilngadīgie smēķē. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

28. oktobrī

17.10 Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārdes-Slampe 3. kilometrā, 1991. gadā dzimis vīrietis, vadot «Audi A4», neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā notika avārija. Negadījumā cietis auto, bet vadītājs ticis cauri sveikā.

29. oktobrī

08.54 Tukuma novada Tumes pagastā kāda pagaidām nenoskaidrota persona iebraukusi privātīpašumā un sabojājusi norobežojuma ķēdi. Materiālie zaudējumi tiek lēsti 100 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

11.13 No Kandavas saņemts ziņojums, ka kāds vīrietis braukā ar traktoru, kuram nav izieta tehniskā apskate. Informācija apstiprinājusies. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

22.20 Tukumā, Baznīcas ielā, konstatēts, kas izsista loga ārējā rūts.

Komentāri

  1. taaa mes publiskojam kgb ( stukacus ) , bet izradas kandavaa stukaci pasi publiski reklamejas 🙂 nekas nakosreiz trapisi ari tu 🙂 😛

  2. Kab beidzot policija sāks kontrolēt ātrumu Spartaka ielā, kur ir 30km/h zīme visas ielas garumā, bet reti kurš tā brauc. Pie Vālodzītes arī noņēmāt guļošo , vajag kādu nelaimi?

  3. 22.20 Tukumā, Baznīcas ielā, konstatēts, kas izsista loga ārējā rūts.-Tas ir sakarīgs teikums? Tiešām vairs nav neviens, kas var uzrakstīt bez kļūdām?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.