Attēlam ir ilustratīva nozīme

Iesmērē viltotu naudu…piecas reizes pēc kārtas!

27. janvārī 9.29 konstatēs, ka Tukumā, Brīvības laukumā, kādā veikalā izkrāpta nauda un preces, izmantojot 20 eiro naudas zīmju kopijas. Kopumā kasē konstatētas piecas banknotes, kas ir acīmredzami viltojumi – tām nav metāliskās joslas, ūdenszīmes un uz banknotēm rakstīts «copy». Materiālie zaudējumi – 100 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

No 27. līdz 29.janvārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 44 notikumi, noformēti 39 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 8 par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu, viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu, kā arī reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

27. janvārī

8.51 Tukumā, Kurzemes ielā, kāds 2001. gadā dzimis vīrietis no veikala nozaga 0,7l alkohola pudeli 14.59 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

28. janvārī

12.19 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde-Slampe 2. kilometrā, 2001. gadā dzimis «Opel» vadītājs veica manevru – nogriezās pa kreisi – un nedeva ceļu «Dacia», kā rezultātā notika sadursme.

14.45 Tukumā, Celtnieku ielā, 1976. dzimis vīrietis pārkāpa lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību – atradās dzīvoklī, kuram ir aizliegts tuvoties. Uzsākts kriminālprocess.

29. janvārī

7.00 Smārdes pagasta Milzkalnē kāds 1982. dzimis vīrietis pēc kopīgas alkohola lietošanas konstatējis, ka no viņa maka pazuduši 250 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

18.58 Tukumā, Pauzera ielā, pagaidām nenoskaidrots «Ford Transit» vadītājs krustojumā nedeva ceļu «Peugeot» un izraisīja sadursmi. Pēc tam vainīgais autovadītājs negadījuma vietu atstāja, pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

VUGD

28. janvāra pusdienlaikā VUGD saņēma informāciju par to, ka uz autoceļa Tukums- Milzkalne ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no divām avarējušām automašīnām cilvēki ir izkļuvuši paši saviem spēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatoru klemmes un sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Komentāri

  1. Nevis viltota nauda, bet gan suvenirbanknotes. nu tur tacu galigaij aitaij jabut ja neredz normala lieluma burtiem rakstits ka ta ir suvenirbanknote. neatceros kura puse labaja vai kreisaja, bet katra gadijuma aukspuse ir rakstits

    ar kveliem sveicieniem veikalu aitam…………

  2. Parasti kasieri prasa strādāt ātri un ne vienmēr sanāk laika katru naudas zīmi pārbaudīt.
    Parasti krāpnieki šādu naudu dod vēlu vakarā un vēl steidzina vai konfliktē, lai samulsinātu.
    Neattaisnosim krāpniekus.
    Esmu strādājusi par kasieri, man nav gadijusies viltota nauda, bet kolēģei gan. Un visi iztrūkumi mums jāmaksā no savas kabatas. Tāpēc vienmēr ir un būs kasieri trūkums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.