Attēlam ir ilustratīva nozīme

Iesit un atņem telefonu nepilngadīgam zēnam

14. maijā Tukumā, Dārzniecības ielā, pie nepilngadīga zēna piegāja divi nepilngadīgi jaunieši un viņam no rokām izrāva mobilo tālruni «Huawei P20 Lite» 150 eiro vērtībā. Tad katrs pa reizei iesita zēnam pa seju. Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, iesaistītās personas noskaidrotas, viens no uzbrucējiem vēlāk tika aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Policija

No 13. līdz 16. maijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 89 notikumi, uzsākti 68 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par karantīnas un 1 par pašizolācijas neievērošanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā un 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu un pārbaudītas 9 terases. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

  1. maijā

Tukumā, Spartaka ielā, līdz šim nenoskaidrota persona, vadot automašīnu «Volkswagen Passat Variant», uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai «Audi A4», to bojājot. Pēc negadījuma autovadītājs par to neziņoja policijai un aizbrauca no notikuma vietas, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. Noskaidrots, ka negadījumu izraisījusī automašīna ir pieteikta kā zagta Talsu iecirknī. Veicot meklēšanas pasākumus, šī automašīna tika atrasta kādas mājas pagalmā, un kopā ar Talsu kolēģiem veiktas kriminālprocesuālās darbības.

Tukuma novada Irlavas pagastā, sabojājot kādas privātmājas ārdurvju slēdzeni, no tās nozagti dažādi metāla izstrādājumi. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

  1. maijā

Tukumā, Meža ielā, konstatēts, ka kādam dzīvoklim ir uzlauztas ieejas durvis, iekļūts dzīvoklī un nozagtas divas zelta ķēdītes. Materiālie zaudējumi – 245 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Degoles pagastā konstatēs, ka ir atslēgta dārza mājiņa un to tās nozagtas dažādas lietas: ūdens sūknis «Pompa palinowa», ūdens sūknis «Marina», benzīna motorzāģis «Stihl», motorzāģis «Partner» un makšķernieku kaste ar dažādiem makšķerēšanas piederumiem. Materiālie zaudējumi tiek lēsti 535 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

 

  1. maijā

Engurē, Jūras ielā, vīrietis vadīja «Lexus RX 400 H» un, veicot nogriešanās manevru, nedeva ceļu motociklam «Honda CMX500A», kuram tobrīd bija priekšroka. Rezultātā notika sadursme, kurā cieta motocikla vadītājs. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukumā, Spartaka iela, pārbaudot repatrianta norādīto uzturēšanās vietu, tika konstatēts, ka vīrietis neatrodas šajā adresē un, iespējams, pārkāpj tam noteiktos ierobežojumus. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. maijā

Tukumā, Meža ielā, vīrietis par degvīna pudeli mēģināja norēķināties ar suvenīra naudu “10 eiro”. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Slampes pagastā, pa ceļu Rīga-Ventspils, vīrietis vadīja «Opel Insignia» un, veicot apdzīšanas manevru, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa krūmos. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

Naktī no sestdienas uz svētdienu Rožu ielā, Tukumā, dega dārza mājiņa 4 m² platībā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.