Attēlam ir ilustratīva nozīme

Iedzert patīk arī traktoristiem

9. martā Kandavas novada Zemītes pagastā vīrietis vadīja traktoru «MTZ-82.1», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,49 promiles. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

No 8. līdz 10. martam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 38 notikumi, uzsākti 58 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 29 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, viens par traktora vadīšanu reibumā un 1 par pašizolācijas neievērošanu pēc atgriešanās no ārzemēm. Konstatēti divi automašīnas vadītāji reibumā, bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, un atsavināti 3,5 litri nelegālā alkohola (spirts) un 800 cigaretes bez LR akcīzes markām.

8. martā
13.00 Tukumā, Pasta ielā, konstatēts, ka sieviete pēc atgriešanās no Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes, neievēroja pašizolācijas noteikumus – klātienē vērsās pie pakalpojumu sniedzēja, tādējādi citas personas pakļaujot inficēšanās riskam ar Covid-19. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība un vainīgajai piemērots naudas sods EUR 50 apmērā.

9. martā
11.45 Zantes pagastā konstatēts, ka «Latvijas valsts mežiem» piederošā mežā nelikumīgi nocirsti 28 sauskaltuši koki. Uzsākts kriminālprocess.

19.20 Tumes pagastā konstatēts, ka «Latvijas valsts meži» mežā nelikumīgi nocirsti seši koki. Uzsākts kriminālprocess.

10. martā
Tukuma novada Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «BMW 730», būdams alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Tukuma novada Džūkstes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat», būdams alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. kam mums te tie īrijas vistu plūcēji un sēņu eksperti vajadzīgi – par mājsēdes neievērošanu sods 2k, bet te 50 eiro – izraidīt no valsts un atņemt pilsonību šitādiem tūristiem kuriem uzspļaut uz pārējiem…. tieši dēļ braukātājiem esam tur kur esam… – vazaņķi!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.