FOTO: Agris Jansons

Grāvī ieslīdējis kravas auto

Šorīt, 8. janvārī, netālu no Tukums-Jelgava apļa apsnigušais ceļš ir bijis gana viltīgs un no braucamās daļas nodzinis kravas auto. Brīdī, kad negadījumu fiksējām, notika auto atbrīvošana no grāvja gūsta.

Komentāri

  1. gadities var visadi.bet nu kas tas ir,ka uzsnieg tagad sniegs ta uzreiz problemas visiem.mes tachu nedzivojam kautkur emiratos vai afrikas vidu.redz kaa ir,lai noliktu tiesibas ir japaliek par pedejo idiotu.bet reali kad jabrauc tad zinashanas ir nekadas.sedeju vienai sievietei blakus.nu tas bija p…..ec ka vina brauca.knapi zin kas sajugs kur gaaze.sledzot atrumus skatas uz kloki.

  2. Kā parasti, ja uzsnieg sniegs pāris centimetrus dabas stihija, un ceļa tīrītāji kā guļ, tā turpina gulēt ziemas miegu. Tā kā mūsu valstī visās nozarēs, sapotēt nevar kaut vakcīnas ir , izārstēt nevar personāla nav un tā viss pārējais, atbilde vienkārši, ja paši kaut kā noturēsieties viss būs labi, bet no valsts nav ko gaidīt.

    1. no valsts tu sagaidisi tikai to,ka kautkad pati,vai kads darba devejs piemirsis,tiishaam vai netisam ko samaksajis.tad vini tevi neaizmirst lidz mirshanai.
      nu un celus jau tira,greidere kad ir sauss.vai arii kad dublji.un protams pilsetas ietves un ielas nobert ar saali.tas sanaak labi.putru tik uztaisa un jaiet gumijniekos.normalu kurpi jau nevar vilkt.no rita parvertisies pilnigi raiba no saali.

  3. vispar tur graavi kautkaa nemanu.un izskatas ka braucis no apla puses.nu kaa jabrauc ja preteja josla plava ar smago mashinu.tehniska problema – varbuut.butu kads jauneklis ar vieglo – arii.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.