Gadumijā mūspusē gan avārijas, gan kautiņi

3. janvārī Kandavas novada Zantes pagastā, ceļa Plosti-Pūces 7. km, 1978. gadā dzimusi «Nissan Tida» vadītāja saslīdēja un iebrauca kokā. Negadījumā cieta visi mašīnā esošie – pati vadītāja, 1974. gadā dzimis vīrietis un 2011. gadā dzimis zēns.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde un Tukuma policijas iecirknis, no 29. decembra līdz 4. janvārim reģistrēti 54 notikumi, noformēti 42 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā miesas bojājumus guvuši trīs cilvēki.

29. decembrī

12.10 Tukumā, Mārtiņa un Kandavas ielas krustojumā, 1973. gadā dzimis «Opel Zafira» vadītājs, veicot nogriešanās manevru, netika galā ar auto vadību, noslīdēja no ceļa un uzbrauca ceļazīmei.

30. decembrī

17.16 Tukumā, Raudas ielā, veikalā «Super Neto», 1981. gadā dzimis vīrietis nozaga 0,7 l tilpuma pudeli «Meistara» degvīna. Uzsākts kriminālprocess.

22.26 Tukumā, Telegrāfa ielā, nenoskaidrota auto vadītājs uzbrauca stāvošam «Mercedes Benz» un no notikuma vietas aizbrauca, nepaziņojot policijai.

22.36 Kandavā, Tirgus laukumā, 1993. gadā dzimis «Audi A6» vadītājs, mašīnai saslīdot, uzbrauca ceļazīmei.

31. decembrī

18.00 Tukumā, Pils ielā, nenoskaidrotas mašīnas vadītājs uzbrauca stāvošam «Mitsubishi Carisma», bojājot to, un aizbrauca no notikuma vietas, pārkāpjot noteikto kārtību.

1. janvārī

1.30 Tukumā 1975. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (2,47 promiles) pa sniegoto Meža ielu centās braukt ar velosipēdu. Par visu veidu pūliņiem Jaunajā gadā – viņam administratīvā pārkāpuma protokols.

6.00 Tukumā, Brīvības laukumā, naktsklub, 1988. gadā dzimis vīrietis “meklēja kašķi” ar citiem kluba apmeklētājiem un pārkāpa vispārpieņemtās uzvedības normas, ar dūri iesizdams pa seju kādam vīrietim un nodarot viņam fiziskas sāpes. Sitējs aizturēts un viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

2. janvārī

13.18 Tukuma novada Džūkstē, A. Lerha-Puškaiša bulvāra un Jelgavas ielas krustojumā, 1972. gadā dzimis «Audi Q7» vadītājs, izvairoties no sadursmes ar «Audi A4», pagrieza stūri pa labi, lai apbrauktu šķērsli, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja un ieslīdēja mājas žogā, bojājot to.

13.53 Engures pagasta Plieņciemā kādai privātmājas verandai uzlauzts logs, bojājot loga rūti, rāmi un slēdzeni. Uzsākts kriminālprocess.

3. janvārī

15.37 Engures novada Smārdes pagastā, pagriezienā uz atpūtas bāzi «Milzkalns» (uz ceļa Milzkalne-Cērkste-Apšuciems), 1981. gadā dzimis «Honda Odyssey» vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar džipu «Jeep Grand Cherokee».

17.15 Kandavas novada Zantes pagastā, ceļa Plosti-Pūces 7. km, 1978. gadā dzimusi «Nissan Tida» vadītāja saslīdēja un iebrauca kokā. Negadījumā cieta visi mašīnā esošie – pati vadītāja, 1974. gadā dzimis vīrietis un 2011. gadā dzimis zēns.

Komentāri

    1. Lasām tekstu: 1. janvārī 6.00 Tukumā, Brīvības laukumā, naktsklub, 1988. gadā dzimis vīrietis “meklēja kašķi” ar citiem kluba apmeklētājiem un pārkāpa vispārpieņemtās uzvedības normas, ar dūri iesizdams pa seju kādam vīrietim un nodarot viņam fiziskas sāpes. Sitējs aizturēts un viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
      P.S. Kluba īpašnieks nav vērsies policijā par izsistu stiklu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.