Engures pagastā nodegusi pirts

25. janvāra 01.06 Tukuma un Ķemeru ugunsdzēsēji glābēji devās uz Engures novada Engures pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies pirts ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka guļbūves pirts ēka deg pilnā 80 m² platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošo ēku. Dzēšanas darbi noslēdzās 04.15.

Laika posmā no 24. līdz 26. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 58 notikumi, uzsākti 5 kriminālprocesi un sastādīti 59 administratīvā pārkāpuma protokoli.

24. janvārī

17.25 Tukuma novada Tumes pagastā 1987. gadā dzimis «Opel» vadītājs, nepārliecinājās par kustības drošību un izraisīja sadursmi ar priekšā stāvošu «Ranault», kurš gatavojās veikts kreiso pagriezienu. Negadījuma rezultātā bojāti abi auto. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

17.27 Kandavas novadā, uz ceļa Līgas-Kandava, kāds 1963. dzimis vīrietis vadīja mopēdu bez numurzīmes, bet pašam – nebija vadīšanas tiesību. Iespējams, lai šos trūkumus kā kompensētu, vīrietis pie stūres bija sēdies alkohola reibumā.

20.45 Tukuma novada Pūrē kāds vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

25. janvārī

09.25 Jaunpils pagastā 1980. gadā dzimis vadītājs neizvēlējās ceļa un laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca grāvī un apgāzās.

16.11 Tukuma novada Džūkstes pagastā 1961. gadā dzimušais vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,16 promiles). Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.40 Tukumā pagaidām nenoskaidrots «Renault» vadītājs izraisīja sadursmi ar stāvošu «Saab» un aizbrauca no notikuma vietas, par to neziņojot policijai.

26. janvārī

14.00 Tukumā, Parādes ielā, konstatēs, ka uzlauztas dzīvokļa durvis un nozagts televizors un radīti zaudējumi 600 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

23. janvārī Kandavas novada Kandavas pagastā divstāvu daudzdzīvokļu mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā.

 

 

 

Komentāri

  1. 20.40 Tukumā pagaidām nenoskaidrots «Renault» vadītājs izraisīja sadursmi ar stāvošu «Saab» un aizbrauca no notikuma vietas, par to neziņojot policijai. Tas tu Spruktiņ?

  2. “1987. gadā dzimis «Opel» vadītājs, nepārliecinājās par kustības drošību un izraisīja sadursmi ar priekšā stāvošu «Ranault», kurš gatavojās veikts kreiso pagriezienu.”
    “Reno” vadītājs ar savu “agresīvo braukšanu” izraisīja sadursmi!

  3. Pirms manevra salaicīgi jāieslēdz virzienrādītājs, savlaicīgi jāieņem kreisais malējais stāvoklis, jāpalūkojās spogulī un jāpārliecinās par drošību! Pēkšņi, strauji bremzējot radās sadursme!
    LAPK 149. P. 4. “Agresīva braukšana” – 280 Eiro un 6 soda punkti! Policija zaudē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.