vp.gov.lv

Engurē autovadītājs ietriecas stabā un kokā, Tukumā atkal aizturēts narkomāns

22. martā Engures novadā, ceļa Engure-Ķesterciems 1. km, 1999. gadā dzimušais vadīja transportlīdzekli «Audi A4» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kas atbilstu apstākļiem uz ceļa, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa, uztriecoties stabam un kokam, tos bojājot.  

22. martā

1.52 Engures novadā, ceļa Engure-Ķesterciems 1. km, 1999. gadā dzimušais vadīja transportlīdzekli «Audi A4» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kas atbilstu apstākļiem uz ceļa, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa, uztriecoties stabam un kokam, tos bojājot.

5.45 Kandavas novadā, 1,5 km pirms ceļa Līgas-Veģi,  1961. gadā dzimušais vadīja autobusu «Setra» un uzbrauca stirnai.

12.50 Kandavā, Sabiles ielā, 1976. gadā dzimušais sabiedriskā vietā lietoja alkoholisko dzērienu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

23. martā

00.35 Tukumā, Brīvības laukumā, aizdomās par narkotisko vielu lietošanu uz ekspertīzi nogādāts 1998. gadā dzimušais. Uzsākta administratīvā lietvedība.

24. martā

11.11 Tukumā, Lielajā ielā, no pagalma nozagts nesaslēgts velosipēds melnā un sarkanbrūnā krāsā 90 eiro vērtībā.

25. martā

16.00 Engures novada Smārdes pagastā no «Audi A3» nozagts maks ar dokumentiem.

26. martā

8.00 Engures novada Lapmežciema pagastā no mājas pagalma nozagts velosipēds 90 eiro vērtībā.

VUGD

22. martā ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem Tukuma novada Tumes pagastā, kur dega vienstāva neapsaimniekotas ēkas jumts 100 m² platībā. Bet nedēļas nogalē Talsu ielā Tukumā dega divstāvu neapsaimniekota ēka 12 m² platībā.

Komentāri

  1. Tukumnieki nav savu uzdevumu augstumos,nevar nolikt dzeeraajshoferus pie vietas.Un kaapeec nenosauc VAARDAA TO NARKOMAANU,KO NOKJEERA?Tautai jaazin savi varonji.

      1. Lembergs arī turpina saņemt naudu no pašvaldības budžeta, lai gan viņam jau ir konkrētas apsūdzības. Relax. Minētais narkomāns ir mazākā bēda tavā dzīvē.

        Lai izdodas tikt vaļā no atkarības cilvēkam! Cerams šī aizturēšana ir tā sākums.

  2. Vārdus nedrīkst publicēt,un viņi nau varoņi bet normāli pacani kas uzšauj gāni,protams tas nau labi,bet ja Lv būtu tas legalizēts BEIDZOT visiem būtu labāk un tādiem runātājiem kam nepatīk viņi varētu ar sewi bazarēt.Viss ok cerams čalis tiks cauri sveikā kā arī būs un viss normāli.Un nevajg otru noniecināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.