Santa Berļakova, F64

Zem elektrovilciena iet bojā septiņpadsmitgadīgs riteņbraucējs

14.35 Tukumā, Kuldīgas ielā, elektrovilciens notrieca riteņbraucēju, kurš pēkšņi šķērsoja dzelzceļa sliedes tuvu braucoša vilciena priekšā. Negadījuma rezultātā mira 17-gadīgais velosipēdists. Uzsākts kriminālprocess.

13. jūnijā

13.12 Tukuma novada Džūkstes pagasta Pienavā, veicot rakšanas darbus, atrasts lādiņam līdzīgs priekšmets. 14. jūnijā 10.30 priekšmets nodots Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienībai.

16.20 Smārdē kādu vīrieti plaukstās un augšstilbos sakodis paša suns, kurš tobrīd bija norāvis no saites. Atteikts uzsākt kriminālprocesu.

14. jūnijā

10.00 Kandavas pagastā kādās mājās izņemti apmēram 70 litri spirta. Uzsākts kriminālprocess par nelikumīga alkohola glabāšanu.

10.30 Tukumā, Smilšu ielā, no automašīnas CHRYSLER GRAND VOYAGER pazudusi aizmugurējā numura zīme.

22.55 Kandavas autoostai izsista viena loga rūts. Notikuma vietā aizturēts 1996. gadā dzimis jaunietis alkohola reibumā.

15. jūnijā

3.14 Kandavā, Jelgavas ielā, aizturēts kāds 1979. gadā dzimis vīrietis, kas vadīja automašīnu AUDI 80, būdams alkohola reibumā. Autovadītāja izelpotajā gaisā konstatētas 1,70 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

7.25 Engures novadā aizturēts kāds 1984. gadā dzimis vīrietis, kas reibumā vadīja automašīnu MITSUBISHI PAJERO. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.00 Sēmes pagastā svešs suns sakodis kādu iedzērušu 1994. gadā dzimušu puisi. Cietušajam konstatētas kostas un plēstas brūces labajā plaukstā.

23.41 Engures novadā aizturēta kāda 1985. gadā dzimusi sieviete, kas brauca ar velosipēdu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16. jūnijā

1.38 Engures novada Smārdes pagastā aizturēta kāda 1965. gadā dzimusi sieviete, kas alkohola reibumā vadīja mopēdu KINROAD WINDBELL. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

7.05 Smārdes pagastā kādai darbnīcai uzlauzta priekškaramā atslēga un nozagta slīpmašīna «Rebir» un leņķa slīpmašīna. Nodarīts zaudējums Ls 180 vērtībā. Notikums pievienots iepriekš uzsāktam kriminālprocesam par zādzību no šīs pašas darbnīcas.

12.35 Slampes pagastā aizturēts kāds 1986. gadā dzimis vīrietis, kas vadīja velosipēdu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

17. jūnijā

8.20 Ķesterciema mežā atrasti seši kara laikā nesprāguši lādiņi. Paziņots NMN vienībai.

14.35 Tukumā, Kuldīgas ielā, elektrovilciens notrieca riteņbraucēju, kurš pēkšņi šķērsoja dzelzceļa sliedes tuvu braucoša vilciena priekšā. Negadījuma rezultātā mira 17-gadīgais velosipēdists. Uzsākts kriminālprocess.

Nedēļas ieteikums:

AICINĀM VISUS BŪT PIESARDZĪGIEM UN RŪPĒTIES PAR SAVU UN APKĀRTĒJO DROŠĪBU !

Ziņas sniedza VP ZRP priekšnieka palīdze Ieva Sietniece; apdarināja Vents Dubrovskis

Ugunsdzēsības un glābšanas dienests

14.jūnijā

13.25 Kandavas novada ceļa posmā, Kandava – Kuldīga 2. km,

no ceļa braucamās daļas novākts vēla nogāzts koks.

15. jūnijā

16.31 Slampes pagastā pie dzelzceļa, Ventspils-Jelgavas ceļa 116. km, dega sausā zāle 450 m² platībā.

16. jūnijā

15.21 Lapmežciemā izcēlies ugunsgrēks kādā pirtī. Ugunsgrēkā izdegušas jumta konstrukcijas 10 m² platībā. Iespējamais degšanas iemesls – savlaicīgi netīrīts dūmvads.

 

 

 

 

Komentāri

  1. ziņas tādas kad viņš braucis ar austiņām un tad notriekts un vilkts līdz un norautas abas kājas un rokas. Nezinu cik patiesība cik meli ,bet tā stāsta

    1. Jām,vēl aizvakar viņu redzēju braucam pretī ar riteni un vēl liekas,ka nesen no skolas kopā nācām mājās ,bet nu viņa vairs nav.

  2. Vai tad neko nevar darīt, lai beidzot šī bīstamā vieta tiktu likvidēta?! Varbūt tur gaisa pāreju taisīt? Tas nav normāli!!!! Lai nokļūtu lauķenē kājām, ir jāšķērso 2 sliežu pārejas. Vai tad tajās vietās nevar iekārtot skaņas un gaismas signālus, kas brīdina par vilcienu? Un tikai nevajag atrunāties ar naudu! Lai dome raksta projektu, gan jau ES iedos tādam mērķim!
    Izsaku līdzjūtību puiša tuviniekiem!

  3. Izsaku visdziļāko līdzjūtību Edgara tuviniekiem. 🙁 Vēljoprojāam nespēju noticēt kaut kam tādam… 🙁

Comments are closed.