Attēlam ir ilustratīva nozīmē

Džūkstē no šķūņa aizstiepj dziļurbuma sūkni

2. martā 10.00 Tukuma novada Džūkstes pagastā tika konstatēts, ka no neaizslēgta šķūnīša nozagts dziļurbuma sūknis un 100 m garš elektrokabelis. Nodarīti kopējie materiālie zaudējumi 400 eiro apmērā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Laikā no 2. līdz 5. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 26 notikumi, uzsākti 6 kriminālprocesi un sastādīts 51 administratīvā pārkāpuma protokols.

2. martā

16.23 Tukumā vīrietis vadīja automašīnu «Nissan Almera» un neizvēlējās drošu braukšanas distanci pret priekšā esošo automašīnu «Audi A6», kā rezultātā izraisīja sadursmi un tika bojāts auto. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

3. martā

10.47 Kandavas novadā, ceļa Kandava-Saldus 6. kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Renault Master» un neizpildīja ceļa zīmes Nr. 206 jeb «Dodiet ceļu» prasības, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «VW Touareg». Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.47 Tukumā, Tulpju ielā, 1967. gadā dzimis vīrietis vadīja «VW Passat» bez tiesībām, kuras viņam bija atņemtas ar tiesas lēmumu. Uzsākts  kriminālprocess.

4. martā

18.02 Tukuma novada Irlavas pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Renault Master», būdams alkohola reibumā (minimālā alkohola koncentrācija izelpā 2,14 promiles, kas atbilst alkohola koncentrācijai asinīs) un bez noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

VUGD

2. martā 15.38 Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Jaunsātu pagastu, kur dega šķūnis 144 m2 platībā un tajā esošie 20 siena ruļļi. Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ugunsdzēsēji glābēji nevarēja piebraukt pie degošā šķūņa un aprīkojums bija jāaiznes līdz notikuma vietai. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 21.37.

4. martā Tukuma novadā uz autoceļa Tukums – Jelgava ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja nokritušu koku un atbrīvoja ceļa braucamo daļu.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.