Attēlam ir tikai un vienīgi ilustratīva nozīme

Dzērumā lielās ar ieroci

No 12. līdz 15. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 66 notikumi, noformēti 46 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 31 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par apzināti nepatiesu speciālo dienestu izsaukšanu un 2 par ieroču glabāšanas noteikumu pārkāpumiem. Pieņemts 1 policijas lēmums par pagaidu aizsardzību no vardarbības un 3 personas aizturētas aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

12. martā

10.30 Jaunpilī vīrietis vadīja transporta līdzekli «Scania P 420» un, uzsākot kustību, nepārliecinājās par tās drošību, kā rezultātā uzbrauca informācijas stendam, to bojājot. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

13. martā

8.30 Džūkstes pagastā konstatēts, ka divi suņi nokodušas aitas, kas atradās aizgaldā. Materiālie zaudējumi tiek lēsti 300 eiro apmērā. Suņu īpašniekam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

15.05 Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.30 Tukumā, Kandavas ielā, transportlīdzekļa «Volvo S80» vadītājs nedeva ceļu «Seat Toledo» un izraisīja satiksmes negadījumu. Pēc sadursmes «Volvo» vadītājs, pārkāpjot likumā noteikto kārtību, aizbrauca no notikuma vietas, neziņojot policijai. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

14. martā

1.00 Tukuma, Pauzera iela, sieviete konstatēja, ka izsists virtuves loga stikls.  Zaudējumi – 100 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

14.15  Tukumā, Baznīcas ielā, vīrietis apzināti nepatiesi izsauca policiju un apgalvoja, ka viņam tikuši izteikti draudi ar ieroci, kas neapstiprinājās. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

17.35 Tukumā kāds vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, pārkāpa ieroču un munīcijas aprites noteikumus. Administratīvās apskates laikā izņemts reģistrēts ierocis – pistoles ČZ un 626 9 mm patronas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

15. martā

11.00 konstatēts, ka Jaunsātu pagastā kādās mājās, iekļūstot garāžā, nozagts zāles pļāvējs «Stihl», motorzāģis «Husqvarna» un traktora akumulators. Uzsākts kriminālprocess.

11.00 Tukumā kāds vīrietis kopā ar savu tēvu bez savstarpējas vienošanās ar bērna māti, aizveda kopīgo bērnu (11 gadi) uz Klapkalnciemu. Bērna vectēvs, iespējams, nav ievērojis pašizolēšanās nosacījumus. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

11.30 Tukumā, Lielā ielā, saņemta informācija, ka kādam vīrietim ir izcēlies konflikts ar kaimiņu, kam pie jostas bijis ierocim līdzīgs priekšmets. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka strīds jau ir beidzies, tomēr tāpat likumsargi secinājuši, ka pieminētais kaimiņš ir 2,7 promiļu alkohola reibumā un pie siksnas nēsā gāzes pistoli «Zoraki». Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.00 Engures pagasta Apšuciemā konstatēts, ka dzīvojamai mājai ir izsists logs un mājā nozagtas dažādas sadzīves mantas. Materiālie zaudējumi – 1752 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Kopā ar tēvu, bez iepriekšējas vienošanās!!! Labi skan, tikai loģikas nav . Dārgie policisti, mācieties pareizi izteikt savas domas, citādi, brīžam liekas, ka Jums nav ne prāta, ne izglītības! Kā var divi pieauguši cilvēki KOPĀ aizbraukt un, nesarunājot, kaut ko uz kautkurieni aizvest? Jums smiekli nenāk? Stulbi, nav ko teikt!!!

    1. Ome, neesmu policists, bet man ir skaidrs, ka ”bez iepriekšējas vienošanās” ir juridisks termins, kas paredz pavisam citu – daudz maigāku – atbildību, nekā tad, ja būtu bijusi iepriekšēja vienošanās.

  2. Lūdzu, rakstot vārdu “konstatēts”, pārliecinieties, vai jūs tajā nepieļaujat ortogrāfijas kļūdu. Neatceros nevienu rakstu, kur jūs neuzrakstītu “konstatēs”, tādā veidā norādot uz nākotnes formu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.