Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dzērumā apguļas ceļmalā…

28. septembrī no Pūres pagasta saņemta informācija, ka pa ceļu brauc velosipēdists alkohola reibumā. Ierodoties notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka uz ceļa nomales guļ vīrietis, kurš nav spējīgs patstāvīgi pārvietoties. Alkohola koncentrācija viņa izelpotajā gaisā – 2,69 promiles. Persona nogādāta dzīves vietā un uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

No 27. līdz 29. septembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 67 notikumi, uzsākti 32 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par to, ka nepilngadīgais glabā smēķēšanas ierīci, un 1 par epidemioloģiskās drošības pasākumu neievērošanu, sniedzot friziera pakalpojumus. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi un pārbaudīts 1 publiskais pasākums.

27. septembrī
Tukumā konstatēts, ka kādai kafejnīcai ir bojāts viens logs. Nodarīts materiālais zaudējums 100 eiro vērtībā. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Tukumā, no Kurzemes ielas, medicīnas iestādē nogādāts vīrietis ar miesas bojājumiem, ko viņam nodarījuši vairāki jaunieši. Uzsākts kriminālprocess, Iespējamie vainīgie noskaidroti, aizturēti un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Vienam no uzbrucējiem policija lūgs Tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

Tukumā, Pasta ielā, frizētavas pārbaudes laikā konstatēts, ka frizieris, kuram nav derīga Covid-19 sertifikāta, sniedz pakalpojumu, nelietojot respiratoru. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods EUR 50,- apmērā.

28. septembrī
Smārdes pagastā 2002. gadā dzimis jaunietis vadīja transportlīdzekli «Iveco» un neizvēlējās drošu kustības braukšanas ātrumu un distanci pret priekšā braucošo transportlīdzekli, kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā tika bojātas abas automašīnas un elektrības norādes stabiņš. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukumā kāds vīrietis huligānisku motīvu vadīts sabojāja dzīvokļa durvis, nodarot materiālo zaudējumu 330 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.
29. septembrī
Tukumā no kāda dzīvokļa nozagtas smaržas, saldumi, alkohols un 150 eiro skaidrā naudā. Nodarīts materiālais zaudējums 402 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

VUGD
29. septembra naktī Tukuma novada Smārdes pagastā vienstāva dzīvojamā mājā bija aizdegusies trauku mazgājamā mašīna 1 m² platībā un sadūmojuma rezultātā nostrādāja dūmu detektors. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās mājās esošie cilvēki ugunsgrēku bija nodzēsuši paši saviem spēkiem.
Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

      1. kur tad.ielas viduu vai dzilaa mezhaa? veel normals laiks.cilveks mazliet atpuutaas.butu pec stundas pamodies un miitos taalak.bet she tev,musars klaat.es vienu zinu kas braukaja katru dienu iedzeris.nu neko jau vinam nevareja izdariit.musars rakstija protokolus,bet vinam nekas nepieder.vniem apnika rakstiit.taa vinsh arii braukaa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.