Dzēris šoferis nenobremzē pie luksofora

24. septembrī 14.28 Tukumā, Meža ielā, kāds 1968. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā (3,28 promiles), vadīja  automašīnu «VW Passat CC». Krustojumā pie luksofora vadītājs nespēja laikus nobremzēt un uzbrauca priekšā braucošam «VW Passat Variant», to bojājot, kas savukārt trieciena rezultātā uzbrauca «Opel Astra SportsTourer». Pēc negadījuma konstatēts, ka reibušajam vadītājam nav arī noteiktā kārtībā iegūtu vadīšanas tiesību un viņš mēģināja policistam piedāvāt kukuli 100 eiro apmērā, cerot, ka netiks noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Rezultātā uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu un automašīnas vadīšanu reibumā bez iegūtas vadītāja apliecības. Iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

No 23. līdz 25. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 51 notikums, noformēti 33 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 17 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi un 3 pašnāvības mēģinājumi. Mediķiem palīdzēts 2 personas nogādāt psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

23. septembrī

13.25  Kandavā, Valteru ielā, policijas darbiniekiem sarunās ar 2002. gadā dzimušu jaunieti radās aizdomas, ka viņš, iespējams, lietojis kādas narkotiskas vielas. Jaunais vīrietis nogādāts medicīnas iestādē analīžu veikšanai.

24. septembrī

6.38 Džūkstes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 45. kilometrā, 1974. gadā dzimis  vīrietis, vadot «Toyota Land Cruiser», uzbrauca meža dzīvniekam, kas pēkšņi bija izskrējis uz ceļa. Dzīvnieks tālāk nodots Meža dienesta darbiniekiem.

12.30 Tukumā, Eksporta ielā, konstatēts, ka ilgstošā laika posmā nozagtas 1,5 tonnas krāsainā metāla atgriezumu. Uzsākts kriminālprocess, aizturētas un ievietotas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā 2 personas. Daļa nozagto metālu atdota īpašniekam.

14.28 Tukumā, Meža ielā, kāds 1968. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā (3,28 promiles), vadīja  automašīnu «VW Passat CC». Krustojumā pie luksofora vadītājs nespēja laikus nobremzēt un uzbrauca priekšā braucošam «VW Passat Variant», to bojājot, kas savukārt trieciena rezultātā uzbrauca «Opel Astra SportsTourer». Pēc negadījuma konstatēts, ka reibušajam vadītājam nav arī noteiktā kārtībā iegūtu vadīšanas tiesību un viņš  mēģināja policistam piedāvāt kukuli 100 eiro apmērā, cerot, ka netiks noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Rezultātā uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu un automašīnas vadīšanu reibumā bez iegūtas vadītāja apliecības. Iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

15.19 Irlavas pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 19. kilometrā, 1982. gadā dzimis vīrietis vadīja «BMW 530», būdams alkohola reibumā (1,37 promiles). Tāpat konstatēts, ka vadītājam nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

18.53 Tumes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 7. kilometrā, 1976. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (3,24 promiles).  Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

25. septembrī

13.35  Kandavā, Valteru ielā, 2003. gadā dzimis puisis, būdams nepilngadīgs, smēķēja. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

VUGD

23. septembrī 10.00 VUGD saņēma informāciju, ka Jaunpils novada Viesatu pagastā deg māja. Ierodoties notikuma vietā, Tukuma un Kandavas ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu koka dzīvojamā māja jau deg pilnā 50 m² platībā. Dzēšanas darbos piedalījās arī Jaunpils brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības ugunsdzēsēji. Dzēšanas darbi noslēdzās 13.35.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.