Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dzēris, brauc pretējā virzienā un, iespējams, izplata Covid-19!

Laika posmā no 8. līdz 10. janvārim Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes (VP ZRP) apkalpojamā teritorijā brīvdienu mājsēdes kontroles pasākumu laikā tika pārbaudītas 2361 persona. Par noteiktā pārvietošanās aizlieguma laikposmā no pulksten 22.00 līdz 5.00 neievērošanu tika uzsākti 258 administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī doti 362 preventīvi norādījumi.

29 administratīvā pārkāpuma procesi par ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu pārkāpumiem aizvadītajā nedēļas nogalē tika uzsākti VP ZRP Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā. To skaitā ir arī kāds īpašs gadījums 9. janvārī pulksten 23.20, kad Tukuma novadā policisti ievēroja autovadītāju, kurš mēģināja izvairīties no kontrolposteņa un šosejas Rīga – Ventspils 68. kilometrā lokveida krustojumā aizbrauca pretēji kustības virzienam – uz Ventspils pusi. Autovadītājs tika panākts un apturēts. Pārbaudes laikā amatpersonas noskaidroja, ka vīrietis ir alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,9 promiles. Tāpat izrādījās, ka divi viņa ģimenes locekļi ir saņēmuši pozitīvus Covid-19 analīžu rezultātus, bet viņš pats iepriekš ir ciemojies pie kāda drauga Tukumā un atgriežas no ciemošanās Tukuma novada Tumes pagastā. Policijā par minētajiem pārkāpumiem uzsākti 2 administratīvā pārkāpuma procesi par automašīnas vadīšanu reibumā un braukšanu pretēji  kustības virzienā. Par mājsēdes neievērošanu vīrietim tika piemērots maksimālais naudas sods 2000 eiro apmērā. Tāpat, lai noskaidrotu, vai vīrietis nav noteikts par kontaktpersonu slimajiem radiniekiem un, iespējams, nav ievērojis mājas karantīnu, uzsākts vēl viens administratīvā pārkāpuma process.

 

Vairāk par to, kā aizvadīta otrā nedēļas nogale mājsēdē un ar kādiem pārkāpumiem nācies saskarties likumsargiem, lasāms 12. janvāra laikrakstā.

Komentāri

  1. A kā šamējam bija apbraukt,lai neuztriektos tiem pašiem policistiem,kas auto braucamās daļas vidū krustojuma noliek un ne tikai tur,bet ar kandavas centrā un tmldz vietās-kur satiksmes drošība?

    1. Ja neredzi bākugunis no 500m attaluma,tad drauds satiksmes drošībai esi tikai un vienīgi tu!Ej izčīksties pie mammas nevis publiski internetā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.