Dzērājšoferis pilsētā sadauza vairākas automašīnas

12. septembrī 17.07 Tukumā, Kurzemes ielā, 1980. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja «Hyundai Tucson» un izraisīja sadursmi, ieskrienot stāvošā «BMW 520» un to bojājot. Tas gan vadītāju neapturēja, un, neziņojot par šo sadursmi, vīrietis aizbrauca no notikuma vietas. Tālu gan viņš netika, jo drīz vien Spartaka ielā tika izraisīts teju vai identisks negadījums – šoreiz bojāts tika stāvošs «Hyundai Sonata»

No 12. līdz 15. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 77 notikumi, noformēts 91 administratīvā pārkāpuma protokols, tai skaitā 59 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu; 1 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgai prasībai un 1 par apzināti nepatiesu speciālo dienestu izsaukšanu. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi.

12. septembrī

17.07 Tukumā, Kurzemes ielā, 1980. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja «Hyundai Tucson» un izraisīja sadursmi, ieskrienot stāvošā «BMW 520» un to bojājot. Tas gan vadītāju neapturēja, un, neziņojot par šo sadursmi, vīrietis aizbrauca no notikuma vietas. Tālu gan viņš netika, jo drīz vien Spartaka ielā tika izraisīts teju vai identisks negadījums – šoreiz bojāts tika stāvošs «Hyundai Sonata». Noslēgumā tika konstatēs, ka vīrietis ir 3,16 promiļu reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības.

17.55 Degoles pagastā, ceļa Tukums-Auce 9. kilometrā, 1990. gadā dzimusi sieviete vadīja «VW Passat» un, nogriežoties uz piebraucamā ceļa, uzbrauca šķērslim – kokiem un pastkastīšu blokam. Negadījumā cieta autovadītāja, kurai mediķi konstatēja alkohola reibumu.

19.30 Lapmežciemā konstatēts, ka iekļūts kādā mājā un izjaukta ierastā mantu kārtība. Uzsākts kriminālprocess.

13. septembrī

16.40 Tukumā 1964. gada dzimis vīrietis glabāja pie sevis cigarešu «Premier» paciņu bez Latvijas Republikas akcīzes uzlīmes. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. 

20.10 Kandavā, Zemītes ielā, 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

18.05 Tukumā, Raudas ielā, 1981. gadā dzimis vīrietis atradās cilvēka cieņu aizskarošā alkohola reibumā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

18.12 Kandavas novada Vānes pagastā 1960. gadā dzimis vīrietis sabiedriskā vietā lietoja alkoholu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.50 Kandavā, Jelgavas ielā, 1989. gadā dzimis vīrietis sabiedriskā vietā lietoja alkoholu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.54 Tukumā, Dzelzceļa ielā, 1988. dzimis vīrietis sabiedriskā vietā – pie spēļu zāles – urinēja. Vīrietis aizturēts un nogādāts policijas iecirknī, kur viņš nepakļāvās policijas darbinieka prasībai – pretojās, jo nevēlējās doties uz aizturēšanas kameru, lai izciestu jau iepriekš piespriesto administratīvo sodu. Pret pārkāpēju pielietots fizisks spēks un speciālie cīņas paņēmieni, kā arī noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

14. septembrī

12.30 Tukumā, Meža ielā, pēc sākotnējās informācijas – 1976. gadā dzimusi sieviete, vadot «Škoda Fabia» un nogriežoties pie kreisi, nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošam «Nissan Navara», kā rezultātā notika abu auto sadursme un tika bojāta arī stāvoša automašīna «Volvo S60».   

15. septembrī

18.00 Lapmežciema pagasta Ragaciemā 1968. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no sētas nozagts viņam piederošs «Opel Combo». Ap pulksten 22.10 nozagtā automašīna atrasta Ķemeros. Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona – 1985. gadā dzimis vīrietis – aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

VUGD

Nedēļas nogalē VUGD saņēma piecus izsaukumus uz spēcīgā vēja radīto seku likvidēšanas darbiem. To skaitā ceļa braucamā daļa no nolūzušiem kokiem tika atbrīvota Tukuma novada Irlavas pagastā.

Komentāri

  1. Tukumā 1964. gada dzimis vīrietis glabāja pie sevis cigarešu «Premier» paciņu bez Latvijas Republikas akcīzes uzlīmes. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. NU ŠITAS VISPĀR IR LABS – VISMAZ 50% PĪPMAŅI IZTIEK AR KONTRABANDU.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.