Dzer uz ielas, dzer pie stūres…

29. augustā 02.18 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 42. kilometrā,  1992. gadā dzimušais vadīja automašīnu «VW Golf», būdams alkohola reibumā (2,14 promiles). Pārbaudē konstatēts, ka vadītājam nav arī auto vadīšanas tiesību.

 

Laikā no 27. līdz 29. augustam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 60 notikumi, uzsākti 8 kriminālprocesi, 7 gadījumos atteikts uzsākt kriminālprocesu, sastādīti 28 administratīvā pārkāpuma protokoli, notikuši 2 negadījumi, kur 1 persona cietusi.

27. augustā

09.30 Tukumā, Brīvības laukumā,  aizdomās par narkotisko vielu lietošanu uz ekspertīzi nogādāts 1984. gadā dzimušais.

16.11 Tukumā, netālu no «Tukuma I» dzelzceļa stacijas laukuma, 1980. gadā dzimušais vadīja «Opel Astra Caravan», būdams alkohola reibumā (2.34 promiles).

21.00 Jaunpils pagastā pie garāžām nozagts transportlīdzeklis «Mazda 626», 1999. gada izlaidums.

28. augustā

14.55 Kandavā, Jelgavas ielā, kāds 1987. gadā dzimušais lietoja alkoholu sabiedriskā vietā un izpelnījās administratīvā pārkāpuma protokolu.

29. augustā

02.18 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 42. kilometrā,  1992. gadā dzimušais vadīja automašīnu «VW Golf», būdams alkohola reibumā (2,14 promiles). Pārbaudē konstatēts, ka vadītājam nav arī auto vadīšanas tiesību.

14.23 Kandavā, Lielajā ielā, 1966. gadā dzimušais sabiedriskā vietā lietoja alkoholu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.29 Kandavas novada Vānes pagastā 1988. gadā dzimušais vadīja traktoru savienojumā ar piekabi jeb minerālu sējmašīnu, un, braucot nost no lauka, nepārliecinājās par manevra drošību – nedeva ceļu automašīnai «Volvo s60», kuru pa galveno ceļu vadīja 1981. gadā dzimušais. Rezultātā notika sadursme, kurā cieta «Volvo» vadītājs.

 VUGD

28. augustā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Tukuma novada Pūres pagastā, kur sabiedriskā ēkā atradās iršu pūznis. Ugunsdzēsēji glābēji to likvidēja.

 

 

 

Komentāri

 1. To, ka dzer pa nomalēm, to redz, bet centrā pie Rimi luksofora uz soliņiem katru dienu dzimušie pļēguro no rīta līdz vakaram un nekāda vaina.

  1. Nē tikai uz soliņiem. Iznākot par izeju, kurā atrodas pie J. ROZES grāmatnīcas, bieži vien nav iespējams normāli tikt zem nojumes, lai dotos uz savu auto. Ceļu ir aizbarikādējusi piedzērušos kompānija, pa lielam vienas un tās pašas sejas tur apgrozās…

 2. Un, protams, uz soliņiem pretī paša Rimi veikala izejai! Čaļiem tur Agdams iet lejā kā limonāde un lētie, smirdīgie pīpi kūp… Vēl iecienīta iedzeršanas vieta ir pie tās alko bodes, kas Rimim pāri ielai. Arī tur regulāri pulcējās kompānijas. Un mazais Topiņš pie tirgus, pretī Raiņa skolai, arī nepārspēta vieta. Tūlīt skolēni atgriezīsies skolā un jāskatās bērniem uz visādiem salašņām. PP jau laikam sapratuši, ka no tiem nekādus sodus ne piedzīt, tāpēc vairs nemaz neķersta un protokolus neraksta, netērē papīru.

  1. Jaa pie Rimi ieejas cik iets vienmēr sēž un dzer brīžiem tādi ģīmji ka bail iet garām un bērniem tas vis jādzer.Ja gribas apsēsties nav kur ,pat pretīgi pēc tam sēdēt uz tādiem soliņiem.un pie tās alko bodes tieši tas pats

 3. Ko Jus cepaties par dzerstisanos pie Rimi. Neviena kriminalzina neiztiek bez teikuma “Brivibas laukuma par narkotisko vielu lietosanu aizturets kartejais jaunietis”. Un tas notiek Tukuma policijas tuvuma….

 4. Jābrīnās ka vispār PP kautko paman,visbiežāk jau viņi tik vizinās un neredz vispār neko…Tā īsti pat nesaprotu kādu misiju viņi pilda

 5. Bez dzeršanas šodien nu nekādi nevar, tāpēc:
  Iedzer, brāli! Ātrām kājām
  Mūža dienas projām skrien,
  Nāve sauc uz tumšām mājām,
  Iedzer, kamēr kapā lien!

  Eduards Veidenbaums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.