Attēlam ir ilustratīva nozīme

Draud nogalināt pārdevēju

16. decembrī 14.30 Tukumā, Pils ielā, kādā veikalā divi, 1983. un 1982. gadā dzimuši  vīrieši draudēja nogalināt 2001. gadā dzimušo veikala pārdevēju. Uzsākts kriminālprocess.

No 16. līdz 18. decembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 50 notikumi, noformēti 48 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 25 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēta 1 persona. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

16. decembrī

12.00 Zantes pagastā saņemts iesniegums no Uzturlīdzekļu garantiju fonda par to, ka 1989. gadā dzimsi vīrietis nepilda tiesas lēmumu – nemaksā uzturlīdzekļus saviem bērniem. Uzsākts kriminālprocess.

12.00 Saņemta informācija, ka kādu 1980. gadā dzimušu sievieti sistemātiski izseko vīrietis un draud viņai ar fizisku izrēķināšanos.  Uzsākts kriminālprocess par vajāšanu.

17.00 Tukumā, Meža ielā, konstatēs, ka iekļūts kādā dzīvoklī un nozagta nauda (450 eiro) un juvelierizstrādājumi. Nodarīti materiālie zaudējumi 770 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

17. decembrī

8.00  Tukumā, Pasta ielā, veikalā bojāta viena degvīna pudele (7,49 eiro vērtībā) un viena cigarešu paciņa (3,45 eiro vērtībā). Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais – 1961. gadā dzimis vīrietis – aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

18. decembrī

Kandavas novada bāriņtiesa informējusi policiju, ka nepilngadīga (15 gadus jauna) meitene ir stājusies dzimumattiecībās ar pilngadīgu vīrieti, kā rezultātā iestājusies grūtniecība. Uzsākts kriminālprocess.

11.00 Tukumā, Aviācijas ielā, iesniedzēja konstatēja, ka no neaizslēgta dzīvokļa nozagts planšetdators 115 eiro vērtībā un dažādi pārtika produkti.  Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Trešdien, 18. decembrī, Tukuma novadā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja un atbrīvoja ceļa braucamo daļu Pūres pagastā, Tukuma pilsētas teritorijā, autoceļa Rīga-Ventspils un Džūkstes pagastā.

Komentāri

  1. Atkal kārtējo bomzi paņēmuši par šmigu un cīgām,tas gan gudrelis veikalā atrāvis visu vaļā. Nožēlojami,ka policijai un ātrajiem ir jāstrādā ar šādiem bomžiem,kuri valstij nemaksā ne kapeiku,bet normāliem cilvēkiem jāstāv rindā pie ārsta,tikmēr šos ātrie atved un bez rindas.

    1. Par maz viņi strādā ar tiem nāliķiem!!!Pie Rimi un pie lētā alko bodes garam ejot vemt gribas no tiem skatiem!Viņi tur uzdzīvo un smird brīvi!Vel garam gajejiem piesienas dažreiz!!!Kā pilsetas regularam viesim tas liekas neglīts skats uz pilsētu!Katru dienu bez izņēmuma!

  2. 12.00 Zantes pagastā saņemts iesniegums no Uzturlīdzekļu garantiju fonda par to, ka 1989. gadā((( dzimsi)))) vīrietis nepilda tiesas lēmumu – nemaksā uzturlīdzekļus saviem bērniem. Uzsākts kriminālprocess.

  3. Dodu 80%, ka šeit komentāros, šoreiz zem segvārda Ritvars, raksta tas pats Mūsu mīļais Amatnieks.
    Mēs piesējāmies pie viņa rakstītprasmes, bet tagad viņš meklē avīzes rakstos kļūdas un raksta komentārus par šīm kļūdām, ne tikai šajā rakstā.
    Eh….žēl ka Es nevaru redzēt šī komentētāja IP adresi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.