Agris Jansons

Dienas laikā Tukuma apkārtnē notikušas divas autoavārijas

Ceturtdien, 10. decembrī, 8.43 uz ceļa Jelgava-Tukums 46. km (jeb tikko izbraucot no Tukuma, ceļa posmā no Tukuma līdz Rīgas-Ventspils šosejas krustojumam) negadījumu izraisījis 1966. gadā dzimis «Alfa Romeo» vadītājs.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales Reģiona pārvalde un Tukuma iecirknis, 9. decembrī reģistrēti 9 notikumi, noformēti 13 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 5 – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Rēgistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

9. decembrī

10.30 Jaunpils novada Jaunpils pagastā atrasti trīs nesprāguši kara laika lādiņi, par kuriem paziņots nesprāgušās munīcijas vienībai.

21.20 Kandavā, Jelgavas ielā, krustojumā ar Zemītes ielu 1997. gadā dzimusi automašīnas «Opel Astra» vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un uzbrauca ceļa zīmei, bojājot to. Jaunā šofere no notikuma vietas aizbrauca, nepaziņojot policijai.

10. decembrī

11.38 Tukumā, Pils un Pasta ielas krustojumā, 1944. gadā dzimusi «Renault» vadītāja, krustojumā nogriežoties pa kreisi, nedeva priekšroku pa galveno ceļu braucošajam «Opel», kuru vadīja 1990. gadā dzimusi sieviete, kā rezultātā notika abu auto sadursme.

Komentāri

 1. CSN paredz pirms ikviena manevra ieslēgt savlaicīgi attiecīgu virzienrādītāju, ieņemt kreiso malējo stāvokli braukšanas joslā, palūkoties spogulī un pārliecināties par savas rīcības drošību.
  “Audi A6” vainīgs sadursmes izraisīšanā!
  Kopš kura laika zaudējuši speku CSN 70., 73., 77., 118.4., kas attiecas 119. punktā minētam “priekšā braucošam bremzējot”! Un tas viss ietilpst CSN 10. punktā, kur katram ir jarīkojas TĀ, lai nebūtu šāda sadursme. Priekšā esošam, ar savu rīcību, ir jāgarantē drošība!
  To vēl paredz CSN 4., 6. un 10. punkti, kas noteic kārtību un secību, kā katram no mums uz ceļā ir jārīkojas. Alfa Romeo vadītājs vinnēs tiesā un tādēļ iesaku vērsties pie Edgara Džeriņa. Vēlu visiem veiksmi!

 2. kad veic kreiso pagriezienu ir jāskatās spogulī vai kāds jau nedzen!šito pats piedzīvoju,biju tas kurš dzina,otrs nebija ne laicīgi ieslēdzis pagriezienu,ne pie baltās līnijas ceļa vidū,rezultāts avārija!par vainīgu atzina tas kurš grieza!p.s viņš bija vēl policistu paziņa!tas notika 10 gadus atpakaļ!

 3. Ārpus apdzīvotām vietām virzienrādītājs jāieslēdz vismaz 200 metrus pirms manevra, attiecīgs stāvoklis uz brauktuves braukšanas virzienā, skats spoguli, manevrs.
  Un visi tie kas domā savādāk veido un izraisa šādas avārijas.
  Vainīgs vienmēr “priekšā braucošais bremzējot” un tad kad policija sāks šādi formēt iestāsies kārtība uz ceļiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.