Deg arī meži…

Turpinoties sausam un siltam laikam, Zemgales ugunsdzēsēji glābēji katru dienu dodas uz kūlas un meža ugunsgrēkiem. Ja pirmos meža ugunsgrēkus izraisīja kūlas dedzināšana, tad šobrīd ugunsdzēsēji glābēji dodas arī uz ugunsgrēkiem, kuros deg tikai mežs.

Laika posmā no 15. līdz 16. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 64 notikumi, uzsākti 4 kriminālprocesi, sastādīti 37 administratīvā pārkāpuma protokoli.

16. aprīlī

09.21 Jaunpils novada Viesatu pagastā 1966. gadā dzimušais vīrietis, vadot «Scania R480», neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā auto iebrauca grāvī.

10.29 Kandava novadā, ceļa Rīga-Ventspils 80. kilometrā, netālu no pieturas «Lazdas», 1994. gadā dzimis vīrietis vadīja «Škoda Yeti» un neizvēlējās drošu braukšanas distanci attiecībā pret priekšā braucošo transportlīdzekli «MAN». Rezultātā notika sadursme, kurā cieta «Škoda» vadītājs.

11.48 Tukumā, Pasta ielā, 1995. gadā dzimusi sieviete, vadot transportlīdzekli «VW Golf», uzbrauca stāvošam tādas pašas markas auto, to bojājot.

15.37 Tukumā, Celtniecības ielā, dega krūmāji, siltumnīca un kūla 105 m² platībā. Uzsākta administratīvā lietvedība.

18.00 Jaunpils pagastā konstatēts, ka no pagalma nozagta automašīna «Opel Zafira», kura nebija aizslēgta un kuras aizdedzes atslēga atradās automašīnas salonā. Uzsākts kriminālprocess

VUGD

Turpinoties sausam un siltam laikam, Zemgales ugunsdzēsēji glābēji katru dienu dodas uz kūlas un meža ugunsgrēkiem. Ja pirmos meža ugunsgrēkus izraisīja kūlas dedzināšana, tad šobrīd ugunsdzēsēji glābēji dodas arī uz ugunsgrēkiem, kuros deg tikai mežs. 16. aprīlī 15.17, Tukuma un Ķemeru ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur dega meža zemsedze 4 hektāru platībā. Pēc vairāku stundu darba ugunsdzēsējiem glābējiem kopā ar Valsts meža dienesta darbiniekiem izdevās nodzēst atklātu liesmu un šajā teritorijā tikai atsevišķās vietās notika gruzdēšana. Pēc tumsas iestāšanās ugunsdzēsējiem glābējiem kļuva bīstami veikt darbus šajā purvainajā apvidū, tāpēc darbi tika pārtraukti. Šorīt Valsts meža dienests apsekos notikuma vietu un lems par turpmākajām darbībām.

Ziņas sniedz VUGD un VP ZRP

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.