Cērē degusi kūla 40 ha platībā

agājušā nedēļā un arī nedēļas nogalē ugunsdzēsēji visā Zemgales reģionā dzēsuši kūlas ugunsgrēkus, to skaitā, Tukuma novada Jaunsātu pagastā, kur pērnā zāle dega 2 hektāru platībā, bet Kandavas novada Cēres pagastā dega 40 hektāri labības rugāju.

12. aprīlī

12.10 Smārdes pagastā, Meža ielā, caur balkonu jeb, sabojājot tā durvis, iekļūts dzīvoklī un nozagts portatīvais dators. Uzsākts kriminālprocess.

16.00 Tukumā, Kurzemes ielā, no veikala nozagtas divas virsjakas un tunikas. Materiālie zaudējumi – vairāk nekā 103 eiro.

13. aprīlī

12.05 Tukuma novada Jaunsātu pagastā, ceļa Džūkste-Irlava-Jaunsāti 27. km, 1964. gadā dzimušais, vadot «Toyota Hilux», griezās pa kreisi un nedeva ceļu «VW Golf», kurš bija uzsācis apdzīšanas manevru, kā rezultātā notika sadursme.

14. aprīlī 

13.00 Tukuma novada Lestenes pagastā atlauztas saimniecības ēkas durvis un nozagts motorzāģis, 20 l tilpuma kanna, kurā atradās dīzeļdegviela. Nodarītie materiālie zaudējumi – 425 eiro.

14.41 Kandavā, Zemītes ielā, autobusa pieturā kāds 1963. gadā dzimušais lietoja alkoholisko dzērienu.

16.44 Engures novada Apšuciemā, ceļa Sloka-Talsi 26. km, 1967. gadā dzimušais, būdams alkohola reibumā (1,12 promiles), vadīja «VW Passat».

16. aprīlī

12.45 Kandavā, Valteru ielā, 2000. gadā dzimušais, būdams nepilngadīgs, smēķēja. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

15. aprīlī 3.36 saņemts izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu ēkas jumts 110 m² platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts 6.39.

Pagājušā nedēļā un arī nedēļas nogalē ugunsdzēsēji visā Zemgales reģionā dzēsuši kūlas ugunsgrēkus, to skaitā, Tukuma novada Jaunsātu pagastā, kur pērnā zāle dega 2 hektāru platībā, bet Kandavas novada Cēres pagastā dega 40 hektāri labības rugāju un 3 hektāri jaunaudzes zemsedzes.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un tā var apdraudēt cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai! VUGD aicina iedzīvotājus sakopt sev piederošās teritorijas bez kūlas dedzināšanas un gadījumos, ja ir izcēlies kūlas ugunsgrēks – nekavējoties zvanīt VUGD uz tālruni 112!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.