Braukājot pa pludmali, ietriecas laivā

23. martā 03.00 Lapmežciema pludmalē kāds «Mitsubishi Pajero» vadītājs uzbrauca airu laivai, to bojājot, un aizbrauca no negadījuma vietas, neziņojot policijai.

No 21. līdz 24. martam reģistrēts 81 notikums, noformēti 63 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 18 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā, 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu un 1 par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām.

23. martā tika rīkotas masveida pārbaudes Zemgales reģiona teritorijā, Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā tika pārbaudīti 800 autovadītāji un konstatēti 14 pārkāpumi. Tāpat nedēļas nogalē reģistrēti 6 pērnās zāles degšanas gadījumi, par ko uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības.

22. marts

15.00 Tukumā, Raudas ielā, kāds iereibis velosipēda vadītājs (0,61 promile) uz gājēju ietves uzbrauca gājējai.

23. marts

01.30 Tumes pagastā kāds 1986. gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, konfliktēja ar civilsievu mazgadīga bērna klātbūtnē un vēlāk nepakļāvās policijas darbinieku prasībām. Vīrietis aizturēts, nogādāts iecirknī, kur viņam tika noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

03.00 Lapmežciema pludmalē kāds «Mitsubishi Pajero» vadītājs uzbrauca airu laivai, to bojājot, un aizbrauca no negadījuma vietas, neziņojot policijai.

08.00 Smārdes pagastā kāda 1983. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka paziņas mājai izsisti logi, sabojātas durvis un nozagtas mantas. Zaudējumi tiks precizēti, kad īpašnieki atgriezīsies no ārzemēm. Uzsākts kriminālprocess.

12.30 Tukumā, Kurzemes ielā, kāds 2000. gadā dzimis vīrietis, vadot «VW Golf», nedeva ceļu «Ford Mondeo» vadītājam, kā rezultātā notika sadursme un «Ford Mondeo» uzslīdēja stāvošam «Audi A4».

19.22 Tukumā, Tirgus ielā, kāds 1951. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «VW Golf», būdams alkohola reibumā (1,49 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

24. marts

12.00 Viesatu pagastā konstatēts, ka iekļūts dzīvojamā mājā un nozagts motorzāģis, medus sviede, kompresori, krūmgriezis u.c. mantas. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 22. marta 6.30 līdz 25. martam  6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 70 izsaukumus – 54 uz ugunsgrēku dzēšanu (41 no tiem – kūlas ugunsgrēks), septiņus uz glābšanas darbiem, bet vēl deviņi izsaukumi bija maldinājumi. Kūlas ugunsgrēki aptuveni 2 hektāru platībā nedēļas nogalē dzēsi arī Tukuma novada Irlavas pagastā un Kandavas novada Zantē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.