Attēlam ir ilustratīva nozīme

Braukā dzērumā, zog dārza tehniku

Laika posmā no 9. līdz 12. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 65 notikumi, uzsākti 6 kriminālprocesi, sastādīts 41 administratīvā pārkāpuma protokols.

9. aprīlī

10.40  Kandavas pagasta Vānē konstatēts, ka no saimniecības ēkas nozagts zāles pļāvējs «Stiga», kā arī bojāts dzīvojamās mājās ēkas logs un nozagtas elektriskās dārza šķēres. Zaudējumu apmērs vēl tiek precizēts. Uzsākts kriminālprocess.

16.30 Zantes pagastā kāds 1979. gadā dzimis vīrietis vadīja «Audi A4 Avant», būdams alkohola reibumā, un, kā izrādījās, arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību viņam nav. Uzsākts kriminālprocess.

21.07 Engures pagastā, ceļa Sloka-Talsi 36. kilometrā, vīrietis netika galā ar «Ford B-Max» vadību un nobrauca no ceļa kokā.

10. aprīlī

09.00 Tukumā, Kurzemes ielā, kāds vīrietis, vadot «SAAB-9» sakabē ar piekabi, uzbrauca gājējam.

18.55 Sēmes pagastā, ceļa Brīvniekis-Dzirciems-Jēči 2. kilometrā, vīrietis vadīja «Citroen Berlingo», būdams alkohola reibumā (2,12 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

17.22 Kandavā, Jelgavas ielā, kāds vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (0,96 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

11. aprīlī

14.00 Jaunsātu pagastā konstatēts, ka iekļūts šķūnī, no tā nozagts traktors – zāles pļāvējs «Husqvarna». Nodarītie materiālie zaudējumi 1308 eiro apmērā.  Uzsākts kriminālprocess.

23.13 Slampes pagastā, ceļa Jelgava-Tukums 41. kilometrā, kāds vīrietis vadīja «Audi A4», būdams alkohola reibumā (1,36 promiles). Tāpat konstatēts, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

No 8. līdz 9. aprīlim Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde kopumā saņēma 25 izsaukumus, no tiem 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājumi. Ugunsdzēsēji glābēji devās uz Engures novada Engures pagastu, kur dega koka lapene un blakus esošie koki kopumā 15 m² platībā. Dzēšanas darbos piedalījās arī Engures brīvprātīgo ugunsdzēsēju formējums. Savukārt Kandavas novada Zantes pagastā dega kūla 500 m² platībā.

Ziņas sniedz Valts policijas ZRP un VUGD

 

 

Komentāri

  1. Dārgie policisti,būtu ļoti jauki,ja pakontrolētu autobraucēju ātrumu uz Spartaka ielas,jo daudzi vadītāji ir akli un neredz,ka Spartaka ielā visā garumā ir 30km zīme. Pie Bd Vālodzīte arī pie gājēju pārejas reti kurš apstājās,lai palaiztu gājēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.