Attēlam ir ilustratīva nozīme

Braucot atpakaļgaitā, notriec gājējus

22. martā Tukumā, Pasta ielā, vīrietis, atpakaļgaitā vadot automašīnu «Toyota Corolla», uzbrauca diviem gājējiem, kuri negadījumā guva traumas un tika nogādāti ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Policija
No 21. līdz 23. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 47 notikumi, uzsākti 69 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 51 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par mopēda un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Konstatēts viens autovadītājs reibumā. Pārbaudē izglītības iestādē ar dienesta suņa palīdzību konstatēti 3 nepilngadīgie, kuri glabāja tabakas izstrādājumus. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi un 6 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi.

21. martā
Tukuma novada Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Mercedes-Benz C220», būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

22. martā

Smārdes pagastā vīrietis vadīja mopēdu «Yiying YY50QT», būdams 1,74 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.
Kā liecina sākotnējā informācija, Irlavas pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,48 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 120 eiro apmērā.

23. martā
Tukumā, Eksporta ielā, līdz šim nenoskaidrots transportlīdzekļa «Volvo XC90» vadītājs, atpakaļgaitā vadot automašīnu, uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai «Dacia Dokker», to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

VUGD
Šajā nedēļā ugunsdzēsējiem glābējiem visbiežāk ir nācies cīnīties ar kūlas ugunsgrēkiem, to skaitā arī Tukuma novadā: Pūres pagastā pērnā zāle dega 5000 m² platībā, Engures pagastā – 30 m² platībā, Lielajā ielā, Tukumā – 100 m² platībā, Tumes pagastā – 7000 m², visbeidzot Džūkstes pagastā – 100 m². VUGD atkārtoti atgādina, ka kūlas dedzināšana ir bīstama un to nav iespējams kontrolēt. Aizvadītajā gadā Zemgalē dzēsts 281 kūlas ugunsgrēks, bet 2020. gadā – 336 kūlas ugunsgrēki. Šos ugunsgrēkus varēja novērst, savlaicīgi nopļaujot zāli un apsaimniekojot savus īpašumus, lai pavasarī nebūtu iespējama kūlas degšana.
Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *