DoItYourself.com

Bigauņciemā no kafejnīcas kases nozagti 100 eiro

23. augustā Engures novada Lapmežciema pagasta Bigauņciemā, izsitot kafejnīcas-veikala loga stiklu, iekļūts ēkā un no kases aparāta nozagta maiņas nauda ap 100 eiro. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, 23. augustā Tukuma iecirknī reģistrēti 18 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi un noformēti 24  administratīvā pārkāpuma protokoli.

23. augustā

5.24 Engures novada Lapmežciema pagasta Bigauņciemā, izsitot kafejnīcas-veikala loga stiklu, iekļūts ēkā un no kases aparāta nozagta maiņas nauda ap 100 eiro. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas: “Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.”

Ugunsgrēki

23. augustā

18.07 Kandavas novada Cēres pagastā divstāvu dzīvojamās mājas 1. stāva istabā dega grīda 3 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta jaunietis, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts 19.19.

Tukuma novada Džūkstes pagastā dega siena ruļļi 2 m² platībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.