Angry man looking at phone, receiving bill from bank after party, credit card

Ballējas un izsauc operatīvos dienestus

14. novembrī Lestenes pagastā kāds vīrietis izsauca gan Valsts policiju, gan arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, ziņojot par to, ka mazgadīgs bērns ir atstāts bez uzraudzības. Konstatēts, ka vīrietis apzināti nepatiesi izsauca speciālos dienestus, kā arī dzīvoklī bija sapulcējušās 5 personas, kuras nav no vienas mājsaimniecības. Par nepatiesu izsaukumu un neatļautu pulcēšanos dzīvokļa īpašniekam piemēroti naudas sodi 100 eiro apmērā par katru no šiem pārkāpumiem, bet pārējām personām par neatļautu pulcēšanos katram piemērots naudas sods 20 eiro apmērā.

Policija

No 11. līdz 14. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 90 notikumi, uzsākti 63 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 2 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu, 5 par neatļautu pulcēšanos, 3 par pakalpojuma sniegšanu klātienē bez iegūta COVID-19 sertifikāta, 2 par mutes un deguna aizsega nelietošanu, kā arī 11 par mājsēdes neievērošanu.

  1. novembrī

Tukumā, Pumpuru ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,56 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

No 11. novembra 20.00 līdz 12. novembra 5.00 Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā tika pārbaudītas 156 personas, no kurām 151 par dzīvesvietas atstāšanu mājsēdes laikā uzrādīja pašapliecinājumus. Pārbaudes ietvaros sākti 3 administratīvo pārkāpumu procesi un doti 2 preventīvi norādījumi. Tāpat aizvadītajā diennaktī Valsts policijas amatpersonas veica pārbaudes 8 tirdzniecības vietās (veikalos, ielu tirdzniecības vietās, tirgos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās, u.c.), pārkāpumi netika konstatēti.

  1. novembrī

Tukumā, Elizabetes ielā, vīrietis vadīja automašīnu «Toyota Avensis», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,66 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

No 11. līdz 12. novembrim Tukumā, izsitot automašīnas aizmugurējā loga stiklu, no transportlīdzekļa «Volvo V70» bagāžas nodalījuma tika nozagts skrūvgriežu komplekts «Makita» un leņķa slīpmašīna «Verto». Nodarīts materiālais zaudējums 420 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

No 12. novembra 20.00 līdz 13. novembra 5.00 Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā pārbaudītas 216 personas, no kurām 207 par dzīvesvietas atstāšanu mājsēdes laikā uzrādīja pašapliecinājumus. Pārbaudes ietvaros sākti 4 administratīvo pārkāpumu procesi un doti 5 preventīvi norādījumi. Tāpat aizvadītajā diennaktī Valsts policijas amatpersonas veica pārbaudes 12 tirdzniecības vietās (veikalos, ielu tirdzniecības vietās, tirgos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās, u.c.), pārkāpumi netika konstatēti.

  1. novembrī

Tukumā, J. Raiņa ielā, tirgus teritorijā konstatēs, ka divi pakalpojuma sniedzēji, kā arī divi pircēji nelieto mutes un deguna aizsega.  Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Tukumā, Meža ielā, vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Mercedes-Benz E230» un nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā uzbrauca stāvošam transportlīdzeklim «Honda Civic», to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukuma novada Engures pagastā sieviete vadīja automašīnu «Audi 100», nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca metāla aizsargbarjerām un kāda privātīpašuma žogam, šķēršļus bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tukumā, Pils ielā, picērijā, konstatēts, ka vīrietis sniedz pakalpojumus klātienē, bet nevar uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecinātu Covid-19 pārslimošanu vai arī vakcināciju. Tāpat netika uzrādīs arī negatīvs Covid-19 tests. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process pret uzņēmumu.

14. novembrī 

  1. novembrī no 20.00 līdz 24.00 Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā tika pārbaudītas 36 personas, no kurām 35 par dzīvesvietas atstāšanu mājsēdes laikā uzrādīja pašapliecinājumus. Pārbaudes ietvaros sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Tāpat aizvadītajā diennaktī Valsts policijas amatpersonas veica pārbaudes 7 tirdzniecības vietās (veikalos, ielu tirdzniecības vietās, tirgos, degvielas uzpildes stacijās, kafejnīcās, u.c.), pārkāpumi netika konstatēti.

VUGD

Sestdien, 13. novembrī, no rīta Tukuma novada Lestenes pagastā dega meža zemsedze 4 m² platībā, savukārt svētdien pēcpusdienā Pasta ielā, Tukumā, vienstāva dzīvojamās mājas vienā no dzīvokļiem uz plīts bija piededzis ēdiens 0.01 m² platībā.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

 

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *