Viesturs Barviks

Avārijas izraisa nevien slideni ceļi, bet arī meža zvēri

Pirmdien, 9. janvārī, pirms 19.00 vakarā Tukuma novada Tumes pagastā, ceļā Rīga-Ventspils, kādas 1971. gadā dzimušas sievietes vadītā auto priekšā izskrēja alnis, tādējādi izraisot avāriju.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, 9. un 10. janvārī Tukuma iecirknī reģistrēti 30 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi un izrakstīti 14 administratīvā pārkāpuma protokoli.

9. janvārī

15.00 Tukumā, Pasta ielā, spēļu zālē «Jokers», 1978. gadā dzimušam vīrietim no virsjakas kabatas pazudis mobilais tālrunis «Samsung Galaxy 4» 100 eiro vērtībā.

15.25 Tukuma novada Zentenes pagastā pie kultūras nama 1981. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā vadīja velosipēdu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

18.30 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļā Rīga-Ventspils, kādas 1971. gadā dzimušas sievietes vadītā auto priekšā izskrēja alnis, tādējādi izraisot avāriju.

21.42 Tukumā, Meža ielā, veikalā «Maxima» zogam viskija «Jim Beam» 1 litra pudeli pieķerts 1986. gadā dzimis vīrietis.

10. janvārī

14.50 Tukumā, Pasta iela, 1955. gadā dzimis «Renault Trafic» vadītājs nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā uzbrauca ceļazīmei, bojājot to. Pēc nepilnas stundas šajā pašā ielā automašīnai «Ford» izsists aizmugurējais sānu vējstikls un no salona nozagta somiņa.

22.30 pie Jaunpils pils apturēts kāds 1964. gadā dzimis «Toyota Hilux» vadītājs reibumā, kurš nogādāts Tukuma slimnīcā analīžu veikšanai. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Komentāri

  1. Avārijas izraisa slideni ceļi…… Kas par sviestu!!!! Avārijas izraisa pusfabrikātu šoferi!!! Krievu laikā bija tikai vasaras riepas un vadītājs zināja ar ko riskē un ko dara… Bet šitie mūsdienu tirliņi, kuriem ceļu vajag kā istabas grīdu un ātrumu virs atļautā viegli atradīs savam rumakam grāvi, koku vai kūleni un sev krustu…. Par profesionāļiem ar smadzenēm, nevis nīkuļiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.