«Delfi» aculiecinieks

Avārijā uz ceļa Tukums-Milzkalne cietuši četri cilvēki

Svētdien, 25. septembrī, ap 14.30 uz autoceļa Tukums-Milzkalne 3. km noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietuši četri cilvēki, no kuriem viens bija septiņus gadus vecs bērns. Frontālā sadursme starp automašīnām «Honda CR-V» un «Ford Mondeo».

Svētdien, 25. septembrī, ap 14.30 uz autoceļa Tukums-Milzkalne 3. km noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cietuši četri cilvēki, no kuriem viens bija septiņus gadus vecs bērns. Frontālā sadursme starp automašīnām «Honda CR-V» un «Ford Mondeo».

Negadījumā cietuši četri cilvēki – abu automašīnu vadītāji, kuri dzimuši 1944. gadā un 1987. gadā, kā arī spēkratu pasažieri – sieviete un septiņus gadus vecs bērns. Ar gūtajām traumām cietušie nogādāti medicīnas iestādē.

 

Komentāri

 1. Uzreiz varu pateikt,ka vainīgs ir tas ,kas brauca no Tukuma! Es tur braucu bieži,un 90% gadījumu šoferi man nāk pretī kalnā vismaz ar riteni pāri pa viduslīniju,ja ne ar pusmašīnu! Pāris reizes nodevu pa apmali (labi,ka nesanesa)! Ja nebūtu rāvis malā,tad būtu notikusi šāda pat avārija,jo neskatoties uz to,ka viņi nav savā joslā,viņi nezkāpēc nekad pa labi nerauj!

    1. neķer kreņķi… es tikai paskaidroju skrējēju loģiku – viņi vieni paši grāvī (jeb krūmos) nevēlās skriet.
     Tas bija labi ka Tev pietika meistarības izvairīties no sadursmes.

  1. Braucu pa ceļu ikdienā. Tas, ka daļa no Tukuma braucošo cenšas taisnot līkumu pa ass līnuju un aiz tās (pretējā joslā) ir slikti un nosodāmi. Bet ir viens “Bet”.
   Kādā platumā būtu jābūt ceļa nomalei? Tur gadu no gada pieber pirms ziemas 25 cm platu grantīti (ar mālu krāsu) un pēc trijām lietainām dienām atkal gar asfaltu ir izskalots grāvītis- pamukt no neapzinīgajiem nost no asfalta pa līkuma iekšamalu šādā situācijā nav prāta darbs.
   Droši vien, ka līkumā pie dzirnavām būtu jābūt gan brauktuves papalšinājumam, gan vismaz ap 0.75-1.0 m normālai nomalei, gan metāla barjerām abās pusēs. Bet mušu valstī jau valda moto “ir ceļs un tam nav naudas”.

 2. zīme 70 tajā vietā. Tāpat visi brauc vismaz uz 80. Manuprāt, 60 km/h būtu pilnīgi pietiekami to nelielo kalna posmu izbraucot. Turklāt lejā no kalna ir laikam autoserviss un tauta apgrozās.

 3. Es saka:
  2016. gada 26. septembris 15:25
  Pilnīgi piekrītu , Es tur braucu uz 50-60 km/h jo ātrāks liekas nedroši!
  ——————
  tu varbuut labaak nebrauc vispaar ja nejeedzi braukt.pilseeta kur 50 droshvien velcies uz 20.un tur kur 90 brauc uz 70 vaine?

   1. Tādu dēļ, ka jūs, kas tik dragā bez prāta un saprašanas, arī tur vajag ātruma ierobežojošo zīmi, jo ceļa nomale tur tiešām regulāri izskalota.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.