Avārija Tukums-Jelgava aplī /papildināts ar VIDEO/

Trešdienas, 26. februāra, rīts un slidenie ceļi atkal ir bijusi nepārvaramā vara – jau rīta agrumā notikusi avārija ceļa Tukums-Jelgava aplī – apgāzies kravas auto. Kā ziņo aculiecinieki, negadījums satiksmi būtiski nav traucējis.

Komentāri

 1. Avārija bija notikusi jau īsi pirms pulksten 7:00…Ceļš gan nešķita īpaši slidens tajā brīdī. Iespējams kravas auto atkal plikas riepas?

 2. to apli pat ar vieglo 50 km/h nevar izbraukt slid asi likumi kad janogriezas no apli vispar 90 gradu likums sanak kad jamaina virziens ka jau TUPUMA APLI

 3. Smagais nebūtu apgāzies, ja nebūtu to debīlo, nekam nevajadzīgo it kā meliorācijas grāvji. Kad mūsu “indžinieri” beidzot aizbrauks līdz Igaunijai vai vel labāk Somijai, lai beidzot apjēgtu, ka tie grāvji nah nav vajadzīgi tur. Jā, būtu viņš iebraucis, iegrimtu un viss, visi veseli. I krava i inventārs. Nē, vajag tak bedri izrakt, lai iebrauc, apgāžās, nositās. Bet, kamēr pastāvēs loģika uzvar lētākais, nevis kvalitatīvākais/inovatīvākais, paliksim banānu republika kura sitīsies nost savā bedrē.

  1. Tie grāvji ir tādēļ,lai jaunais asfalts neiesestos deļ mitruma un Tev pārgudreli nebūtu jau atkal intermetā gudri jā.irš,ka ceļš slikti uzlikts utt!Nav iespējams tur novadīt mitrumu uz līdzenas vietas!

   1. Varu piedāvāt video, kur jaunuzcepts asfalts turās uz puņķiem, jo kā reiz, pateicoties šādam vājprātīgo izmēru grāvim, viss uzbērums ir aizskalots tajā. P. S. Grāvjus projektē un rok lai varētu nekontrolēti izpumpēt naudu.

     1. Sorry runāju ar šofera kolēģi pārbaudījusi pēc fahografa viņam ātrums bijis tik 22km/h un esot bijis tīrs spogulis jo stūrī griezīs bet mašīna gājuši taisni

  2. Taisnība Mihaličam!
   Liekā mitruma aizvadīšanu sauc par drenāžu. Un grāvis ir tikai viens no drenāžas veidiem un tas ir pats primitīvākais drenāžas veids. Vai tad neko citu mūsu vislētākā iepirkuma ”indžinijēri” nav dzirdējuši?

   1. Inženieri jau sen ir izdomājuši, ka grāvju vietā ir jāliek meloriācija, tik VAS Latvijas Valst Ceļi šādu projektu neapstiprina, jo tas ir par dārgu.

  3. Ne gravis bet pats šoferis ir vainigs,jo tagad tiesibas ir sadotas tadiem idiniem ka iedomajas ka nu ir fura nu var ģeret ka grib un ar citu neko nereikinas ,iedomajas ka nu ir ahujenie šoferi.

   1. Sorry šoferim ātrus bijis 22km/h. Un gribētu redzēt tu tirlin ka brauktu ar furu un paņemtu tādu nejēdzīgu apli kurš ir apledojis. Un tas ir pateicoties tik Tukuma auto ceļa dienestam, jo tur sliķi strādā, jo.Regulari braukāju uz Ventspili, Tukuma apriņķis visu laiku ir bijis pats sliktakais

  4. Tieši tà,neloģiski izdomāts ceļa prjekts aplī…pilnīgi tam piekritu,tālbraucèjs nav gribèjis labprātīgi apgāzt fūri.Kapèic vienmēr cenšāmies cietūšos tikai sodīt,bet nesaprast kā dēl viņam nav paveicies!!!

  5. Gan Somijā, gan Igaunijā, pamatne ir pilnīgi savādāka, un daudzas reizes cietāka, kā pie mums, tāpēc arī Somijā, un lielā daļā Igaunijas šādi grāvji nav vajadzīgi

  6. Vienam grāvis, otram ceļš, trešam Putins vainīgs… simts izbrauc, simtu pirmais iebrauc grāvī, es gan drīzāk teiktu vadītājs pārvērtēja/ nenovērtēja savas braukšanas spējas attiecībā pret ceļa segumu, un nenovērtēja tā stāvokli, iespējamo slīdību! Zīmēs tak redzemas ka tas ir Apļveida krustojums, bet vaino grāvi. Nopietni???‍♂️

 4. Labi, ka ir grāvji, citādi lielie “skrējēji” brauks pa taisno pāri. Ja ievēro atļauto ātrumu, tad arī grāvji netraucē. Ir ļoti daudz “skrējēju”, kas neievēro zīmes, un tieši viņiem traucē grāvis

 5. Tak lielais vairums iemanās to apli izbraukt, dažiem indivīdiem tā izrādās nepārvarama vara.
  Tad nu diezin vai problēma būs aplī, bet visdrīzāk tomēr blīvē!

  1. Atsaldētiem un debīliem likumi nav rakstīti, liekas tabletes sarijušies ka es uz 50 aplī un vēl dzen garām, strauji mētājot, laikam dēļ idiņiem videokameras jāliek.

 6. Lietuvā visus apļus var izbraut ar 2 tobu un 20 km/h. Fūras vispār tur grozās ar 10 km/h. Kādēļ jūs iedomājaties, ka LV apļos vajadzētu nesties ar 50 km/h???

 7. Viens otrs lidotājs vēl nav ne aizlidojis, ne ielidojis, taisīdams apdzīšanu un mainot joslas no vieniem vai otriem sāniem aplī virs 50km/st. Bet ir redzēti arī citi pa taisno, tikai nav atzīmēti.

 8. Vienmēr atradīsies kāds kurš vadīs auto reibumā neraugoties uz augstajiem soda mēriem un tieši tā pat būs kāds kuram elementāra apļa izbraukšana kļūs par avāriju. Bija vecais krustojums, braucēji raudāja, ka daudz avāriju, tagad aplis un tāpat ir avārijas, ja cilvēks ir idiots tas tas ir uz mūžu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.