Avārija Tukumā, Meža ielā

Kā ziņo aculiecinieks, šodien, 7. maijā, ap  20.30 Tukumā, Meža ielā, notikusi avārija.  Netālu no pagrieza uz Melnezera ielu,  BMW  iebraucis dzīvojamās ēkas žogā. Informācija sekos.

Komentāri

 1. kāds džips,tā ir 3 sērija,redzēju šito šmurguli pie brāļu kapiem pirms notikuma,tusēja vairāki behas,droši vien grieza plakaniski no melnezera puses un ielika

  1. Pilnīgi pareizi, gribēja izdriftot līkumu, laikam piemirsa ka nemāk, gandrīz aizķēra manas mašīnas priekšu, un kad inerce meta bmw uz otru pusi tad ar aizmuguri gar pašu manu auto aizmetās, un ar skaistu uzlecienu pāri apmalei nonesot betona žoga stabu un tai skaitā žogu ieleca privātmājas mauriņā, pilnīgi visu redzēju kas un kā notika!

   1. Jūs nezinat bmw vadītāja versiju.Cik man zināms,ka automašīnas gāzes pedālis iesprūda un neko nevarēja izdarīt.

 2. kāds džips,tā ir 3 sērija,redzēju šito šmurguli pie brāļu kapiem pirms notikuma,tusēja vairāki behas,droši vien grieza plakaniski no melnezera puses un ielika,drifteri

    1. Palasot komentārus tiešām slikti paliek. Tik neadekvāti cilvēki, viens otru apēst būtu gatavi. Dzīvnieki. Intelekta līmenis uz -1. Rakstīt neprot, gramatika nekāda, lieto svešvalodas vārdus kurus pat pareizi uzrakstīt nevar un noteikti izrunāt. Nacionalitātes vel cilā… trūkst vārdu. NTZ, varbūt sekosiet līdzi un nepieļausiet šādas riebeklības publiskā telpā? Nedaudz varētu pafiltrēt tos komentārus. Nevar saprast, tie ir bērni kas to raksta vai tiešām pieauguši cilvēki… un kādas jums vispār tiesības spriest par kādu, kura “ādā” nedzīvojat… traki 🙁 Runa nav tikai par šo rakstu.
     Laiks iemācīties mīlēt nevis naidot, CILVĒKI!

   1. Tu ja nezini neruna labak ej nu sazin kas ar tevi var notikt nu un ja chigans uzreiz ir jazog? jus vispirms uz saviem dzerajiem paskataties tad jus pa mums runajat

   2. Kas tev liek domāt, ka visi ….vienādi pāķi? Nevienu no viņiem nepazīsti.
    Spried pēc nabadzīgākiem cilvēkiem …., tad Tu esi lo*s?
    Visi … nav vienādi.
    Respektējam viens otru, jo šī tautība nekā neatšķiras no citām, mēs visi esam cilvēki.

   1. Lielās itkā tas e91 baigo piķi maksātu- tas ir želejnieku sapnis. Lietuvas konstruktors. Skatos te melnie velni tikuši pie bezmaksas wifi.

    1. Spriež pēc sevīm ne!!! Redz mēs čigani un slikti bet jūsu latviešu žubītes katru dienu izmīlojam kā gribam un dažiem aug mazi čiganin bērni mēs vairojamies uzmanaties.

 3. Ja esat džeki pajokojaties tā acis priekšā.
  Par Behu neuztraucaties tas jau tikai metāla gabals 🙂

  Par žogu arī viss čotka, mēs ….. ganjau no jūsu mājas noņemsim un uzliksim viņiem.

 4. Vadītāju versiju nezinat , domāju spriest jums vinja vietā , nav ko!
  Par ‘šmurguli’ esmu parliecināts , acīs vadītājam nepateiktu.
  Ja gribat aizskart …. tad labāk paskataties , kā jūsējie uzvedas publikās vietās!
  Ne visi ir vienādi!

 5. Kāa jav vienmēr Latvieši māk tikai pasmieties, neviens komentārs par līdzsajūtibu, vaj arī par intresi vaj nevienam nekas nekaiš?!
  Nezinu cik cilvēku apstājās palīdzēt?
  Tipisks gādījums kas var notikt ar jebkuru tautību, galvenais kas tu esi par cilvēku?
  Ļoti ceru kad negādījumā visiem viss kārtībā un neviens nav cietis.

 6. Ko jūs ceļat, brēku, ka bija, bija neko labot vairs, un kā jums nav kauns apvainot …. cilvēkus, viņi arī ir cilvēki tā pat kā mēs visi, nožēlojami, ne jau pa spīti kāds gribēja, lai šādi viss notiek!!

 7. Lūdzam ievērot pieklājības normas un par konkrētām nacionalitātēm nerakstīt nievējošus komentārus. Tas, lai mums būtu mazāk darbiņa rediģējot…Jau iepriekš – paldies!

 8. Intresanti bet Engurē Latviešu tautības vīrietis reibumā nobrauca meiteni kāpēc tur nav neviens komentārs? Tur nav ko komentēt? Tur viss bez komentāriem??? Tāpēc kā tur bija Latvietis? A te re traģēdija iebrauca žoga Čigāns jo visiem Čigāniem tā tikai gadās. Nabaga žogs, bet nu ar meitenīti viss OK! Tipiskais incidents kam negadās “iedzert” un “reibumā” braukt un “nobraukt” meitenīti. Tur viss Ok tas vel nekas. Bet tas “Čigāns” iebrauca žogā tas gan bija kaut kas!

 9. Jūs tikai ar saviem komentāriem ceļat mums cenu! Mēs zinam kas ir kas un kas ir nekas.
  Un novēlu jums visiem tādas behas lai skaudība jūsu sirdī neplēšās. Jūs tikai zināt to ko no mazām dienām ieborējuši galvā ka mūsu tautība tikai māk zagt, melot un gāzt žogus Un netikai vienu žogu bet veselu rindu uzlieciet mums priekšā vairākus tādus un mēs visu to noārdīsim un pēctam ja vajadzēs samaksāsim un jūs salabosiet. Paldies Dievam ka nav pacietuši bērni un pieaugušie cilvēki. Mēs cienam jūs visus un vēl vairāk vecākus cilvēkus.

   1. Pēc jūsu komentāriem man liekās ka Latviešu tautības neviens netirgo narkotikas, nezog un nedzīvo uz pabalstiem. Man tiešām smiekli nāk. Varbūt arī ir tādi Čigāni kas tā dzīvo un ir ari Latvieši. Bet ir arī pārējie kas cītīgi strādā normālos darbos, dzīvo godīgi un pareizi. Ir ari Latviešu tautības dzērāji kas stāv pie veikala un prasa centus lai pirkt sev lētāko aliņu un spirtu.

    1. Labi ka tie latvieši nedzīvo uz tiem maznodrošinat pabalstiem latvieši ir vienmēr tie perfektie un čigāni vienmēr sliktākie. Anonīmiem tas mutes ir lielas dzīve nedzird no viniem ne vienu vārdu klusē ka zivs. Tādus anonīmus kert un sist

     1. Protams,ka visādi “loderi” ir visās tautās,kas negrib neko darīt. Tikai čigāniem īpaši patīk viegla nauda. Neesmu redzējis nevienu čigānu strādājam,neskaitot tās dažas sievietes ,kas strādā veikalos. Kur tad jūs strādājat ?
      Zeltā nokāries ,bet iet pēc pabalsta,smiekli nāk! Visi bārenīši,dzīvo pie vecmātēm ,vecāki “it kā “ atsakās no bērniem,lai dabūtu no pašvaldības dzīvokļus! Visu dzīvi tikai vienās mahinācijās!
      Jums mutes lielas ir tikai,ka esat kopā ar saviem brāļiem un brālēniem,vieni paši zemāki par zemi! Vienīgais ,kas jūsu tautā ir apsveicams,ka jūs viens otru aizstāvat ,krītat un ceļaties viens par otru,ko nevienā citā tautībā neesmu redzējis.Ja mēs šeit Latvijā visi būtu tik vienoti,tad mēs dzīvotu daudz labāk,nekā tas ir šobrīd!

      1. Neredzējāt kā strādā Latvijā jo pārsvarā visi ir izbraukti un strādā ārzemēs. Tiešām apnika jau dzirdēt vienu un to pašu. Ir jāciena viens otru un jādzīvo draudzīgāk jo mēs visi esam vienādi visi esam Cilvēki.

   2. Tavs uzvārds jau sasmirdināja te visu. Bet redz mēs dzivo kā grib un brauc ar ko grib. Tu godīgais knapi dzīvību velc viena kāja jau kapā ir.

 10. Latviesu tauta vel sliktaka ,ka tie nabaga….paši sēž saimē,domē un vienvārdsakot valdībā.Un apzog paši savus nabaga tautiešus.Un šobrīd pendēmijas laikā neviens latvietis neprasa pabalstus. Man tiešām jūs žēl un kauns par tautu kura ir viena no pēdējām valstīm pasaulē.

 11. Nja man tiešām jus žēl. Latvietis nezog. Latvietis ne izraisa avārijas. Latvietis nepārdod narkotikas. Latvietis nenogalina. Latvietis nemelo. Latvietis ne sēž uz pabalstiem. Ne nu Latvieši vispar ideāli tie tik visu Čigāni dara vairāk neviena tautība nav slikti cilvēki tikai Čigānu tautiba ir pilnīgi VISA slikta. Man radās doma ka cietumā vispār neviens Latvietis nesēž tur ir tikai Čigāni. Visās tautības ir slikti un labi cilveki. Un zini dārgais cienītāis “vietējais” mes labāk visi brauksim uz zirgu bet tu brauc uz Cūku! 🙂

 12. Stulbi ir no zirgu pajūga pa taisno behā iekāpt,vismaz starpposmā varēja kaut ar zāles pļavēju pamācīties braukt,savādāk te ir acīmredzams rezultāts

  1. Ko tu tā ustraucies tev kāds prasa ēst? Žēl ka tu nevari atlauties iekāpt tāda mūs tauta neiet pa alinu un nestrāda bet jūsēie tik tā nāk pie mums un strāda kauna nau Latvieti savu tautu pazemot?

   1. Tu manu tautu nekaunini.kāpēc man latvietim jāsponsorē jūsu tautietis sportists.ja jau jūs tik turīgi tad uz priekšu,vai arī jums nauda tik priekš bmw lai tirgus laukumā lielīties savā starpā.nevajag te gudri irst-ir slikti cilvēki gan romu gan latviešu gan citu tautu vidū.un starp citu ne jau turīgie čigas strādā bet nabagi

  2. Tādus acimredzamus rezultātus mēs ari redzam starp citiem tautiešiem bet tur komentāri nav. Nedod Dievs kā jūs būsiet tāda avārija.. Ar zāļu pļāvēju lai braukā tiem kam vajag, un ar Behu lai braukā tie kas var viņu atļauties un skaudiem novēlam saldus sapņus lai jūs mierīgi naktīs gulētu.

 13. Stulbi ir no pajūga pa taisno behā iekāpt,vismaz starpposmā varēja kaut ar zāles pļavēju pamācīties braukt,savādāk te ir acīmredzams rezultāts

 14. Kādi tomēr jūs esat suņi ko jūs gribat pateikt ,ka katram tā negadās daladna tādas paskas stāstat jūsu mammām nejau šeit un tas kas izteicās par čigāniem da labāk būt čigānam nekā suņu latvietim neko nezinat un izsakat savu viedokli dažreiz savu viedokli paturat pie sevis ja nezinat kas teiešām ir noticis!!!

 15. Tu manu tautu nekaunini.kāpēc man latvietim jāsponsorē jūsu tautietis sportists.ja jau jūs tik turīgi tad uz priekšu,vai arī jums nauda tik priekš bmw lai tirgus laukumā lielīties savā starpā.nevajag te gudri irst-ir slikti cilvēki gan romu gan latviešu gan citu tautu vidū.un starp citu ne jau turīgie čigas strādā bet nabagi

 16. Lasot dažu labu komentāru,cik noprotams,tad tās vienas kopienas pārstāvju,rodas jautājums,kura gan skola tik drausmīgi slikti māca latviešu valodu?!….kur šitādas valodas pērles: daladna,nau,nejau,zāļu pļāvējs,skaudiem,jūsēie,cienītais…

  1. Tāpec,ka čigāns jau tikai līdz 4.klasei, labākajā gadijumā ir gājis uz skolu. Lasīt,skaitīt iemācas,vairāk nevajag,var braukt mellenēs.
   Lielie rallisti,braukt nejēdz vispār! Jauntukumā tik gonko pa grantēto ceļu,cik mašīnas jau nav apskādējuši!

 17. Jūs visi ta gudri runājat ka paši nesaprot ko jūs gribat teikt ar to kapec jūs skataties uz tautību ? Latvieši jaunieši arī nav labi Jūrmala nobrauca mazo meitenīti par to vispar nerunājat tāpēc ka Latvietis ? Nu ja jūsu tautība ta ir nevar taisīt kaunu savai tautībai deļ jums viņš neko briesmīgu nav izdarīt nobrauca mazo meiteni a te nabags žogu zalauza tagad ir briesmas lielas !

 18. Es skatos jūs visi Latvieši varētu strādāt labāk par skolotājiem nekā te apsmiet un aprunāt citus. Ieliksiet mum Čigāniem 2nieku un būsiet laimīgi. Ziniet daži Čigāni ir labāki neka Latvieši un ir Latvieši daži labāki neka Čigāni es tiešām nesaprotu kāpēc jums visiem ir jāstrīdas, kāda jēga ir? Jums paliek labāk citus aprunāt vai jūs paliekāt labāki nekā citi?

 19. Mūsu autosportists veica ikdienas treniņu , bet te pēkšņi priekšā viens neatļautā vietā bija novietojis māju ar visu žogu.
  Mūsu autosportists veica visu iespējamo , bet sadursme bija neizbēgama.
  Lai izskaidrotu lietu, mēs momentā sameklējām savu rakstītpratēju , lai visu izskaidro pareizi kā bija.
  Bet , lai segtu zaudējumus , mūsu ļaudis uz lombardu nesa visu zeltu.
  Lūk tā, tā tās lietas notiek!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.