Auto nogāzis koku Brīvības laukumā Tukumā

Šodien, 30. jūlijā saņēmām kāda aculiecinieka foto, ka netālu no Brīvības laukuma, pie Luterāņu baznīcas, kāds automašīnas vadītājs nav savaldījis savu transporta līdzekli un ietriecies kokā.

Informācija sekos.

Komentāri

 1. Tas pēdējais līkumā palikušais koks ari jāgāž nost,jo ir pie lejas iztrūdējis un turās uz 50% un ir jau apkaltušas lapas!Laoks iestādīt ko jaunu tur

 2. Šito tipu pilsētā sen jau bijām ievērojuši, viņš vienmēr agresīvi apdzen pārējos. Dikti jaunu jāsteidzas. Visiem pārējiem nekauņām vēlam to pašu.

  1. Domāju tu jauc kaut ko, kā plānprātiņš brauc bijušais taksists un ugunsdzēsējs ar savu melno ford galaxy,numurs bija – 8080, dēliņš Tukuma advokāts,brauc kā karalis pie gājēju pārejām nestājās! Tukumā jau policija nav,ķer mazus bērnus bez ķiverēm.

   1. Tas bijušais legālais taksists (tagad turpinot čorņakā maukt) ir pilnīgi atsaldēts, valsts policijai vajadzētu pasēdēt astē tam auto, agresīvas braukšanas pārkāpumi tur 10. protokoli dienā garantēti

  1. nu tieshi pilseta es eju un mashinas pie gajeju parejas apstajas ta ka gandriz nevajadzetu.es tachu varu pagaidit.
   nezinu pa citam pilsetam neesmu staigajis sen.

      1. nu diemzel viens otrs tads ir.telefons rokaa,austinas ausis un dod.neskatas ne pa labi,ne kreisi..tie ir briezhi.tam ar poh..j.kur skrien tur stiga.

   1. Ir noticis neticamais. Pat man nākas atzīt, ka L39 ir beidzot uzrakstījis ko prātīgu.
    Iespējams, pirmo reizi, bet cerams, ne pēdējo

 3. Man ar tā likās, ka kāds darbojas zem tava nika, jo visur kur es redzu L39 komentārus, tam visam apakšā ir mazizglītots jampampiņš. Pat Delfos un kur vēl tu tur komentē

  1. nezinu kas raksta vel ar L39 labi,es ar nerakstu ar ar ā,šķ man vnk vieglak.taapat jau saprast var.nu un,nav jau te latvieshu valodas stunda.
   ko man darit,jamaina tad niku.

    1. jaa,jo man bija darishanas kur vareja nopelnit naudu.krievija,kishineva.tad vietejais tirgus.rumbula.man neskatijas uz vidusskolu vairs.bet nu ko es tev te stastu.jeega tapat nekada.

     1. Skaidrs. Tas arī izskaidro to, kapēc esi bumbieris.

      Varēji vispār skolā neiet. Strādājot mazkvalificētu darbu, īsti pat lasīt nav jāmāk 😀

      Un jā, ir nožēlojami, ka uz pasaules ir tādi cilvēki…

      1. nu man tachu vienalga ko tu doma.nezinu cilveku kas ir bumbieris.nujaa,ir kam pakalja resnaka par pleciem.man otradak.varbut pats esi ķirbis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *