Avārija Jauntukumā; ir cietušie

Šodien, 11. septembrī ap plkst. 9.20 Jauntukumā, Alīnes un Durbes ielas krustojumā notika divu automašīnu sadursme. Šobrīd satiksmi regulē policija. Ir cietušie. Informācija sekos.

Komentāri

    1. Muļķiem ne stopzīme ne kas nebūs sķērslis.Ja cilvēks nevar noturēt auto savā joslā tad tādam uz ceļa nav jāatrodas.Esot ne pa savu joslu vālējis.

  1. Ļoti noslogots ceļa posms, jo remontē pārbrauktuvi! Liela mašīnu plūsma, arī smagie! Nav pārredzams krustojums…Redzēju avāriju, ātrie, ugunsdzēsēji, policija, trakums!

  2. Nesaprotu kāpēc pārbrauktuvi nevarēja taisīt kad bērniem vēl nebija sākusies skola? Un skatoties ,ka bērni un pieaugušie brien pāri sliedēm,metas auksti kauli,jo tur tie vilcieni braukā turpu šurpu un cilvēki iet pāri,kur var pāriet….tāpat bija teikts,ka smagie varēs braukt apkārt pa Lauktehniku,bet cik skatos,pat baļķinieki dod virsū caur Durbi. Darba organizatoram jāpasniedz medaļa. Cerams,ka šie remonti nebeigsies vēl bēdīgāk,ja nevar visu normali noorganizēt.

  3. Policijas darbinieki ātrumu arī varētu pakontrolēt, sākot no durbes līdz jauntukumam, nereāli cilvēki aptrakuši, vienkārši lido nevis brauc.
    Paldies.

    1. Pilnīgi piekrītu. It īpaši, lai apbrauktu sastrēgumu, izmanto mazās ieliņas, kur ir dzīvojamā zonā, bet lido tā it kā atļautais ātrums būtu 50km/h. Vēl nedaudz pacietības un ja situācija nemainīsies, būs atkal jāinformē VP, lai risina situāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.