Avārija Engures novadā

12. septembrī 07.50 Engures novadā, ceļa posmā Tukuma-Klapkalnciems 2. kilometrā

12. septembrī 07.50 Engures novadā, ceļa posma Valgums-Klapkalnciems 2. kilometrā, notika ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka 1990. gadā dzimis «VOLVO S 70» vadītājs, šobrīd neskaidru iemeslu dēļ, aiz līkuma iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur saskrējās ar «HONDA CR-V», ko vadīja 1960. gadā dzimis vīrietis. Šajā negadījuma cieta seši cilvēki, kas nogādāti medicīnas iestādē. Par negadījumu uzsākts kriminālprocess.
Jāpiebilst, ka uz laiku negadījumā vietā tika pilnībā bloķētu ceļu satiksme, bet, kā ziņo aculiecinieki, šobrīd tā jau ir pilnībā atjaunota.

Komentāri

  1. Nevajag gan tur samazināt ātrumu.Vienkāŗši vajag braukt pa savu joslu,nevis līkumos nesties iekšā pretējā joslā, kā to izdarīja Volvo šoferis!( un arī daudzi citi pēdējā laikā sākuši līkumos braukt pa taisno!)

  2. Vissvarīgākais punkts CSN ir 57.!
    57. Pirms jebkura manevra – braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, apdzīšanas, transportlīdzekļa apturēšanas u. tml. – transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem. Ja gaismas virzienrādītāju nav vai tie nedarbojas, brīdinājuma signāls jādod ar roku atbilstoši manevram.
    Bet šķērsojot nepārtrauktu līniju uz ceļa (920. apzīmējums) parasti iestājas Nāves sods! Šoreiz mazliet paveicās.

  3. nezinu ka nu tur vbijis kas un ka! ja loti daudzi soferi vink nerekinas ar to ka ir citi cilvecini! kas velas dzivot! rezultata lido ka debili! nedomajot par sekam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.