Autovadītāji, lietojiet virziena rādītājus!

Kā ziņo Valsts policijas Tukuma iecirknis, šomēnes pastiprināti tiks kontrolēti autovadītāji, kā tie izmanto (vai neizmanto) auto pagrieziena rādītājus, tāpēc iedzīvotāji aicināti būt atsaucīgiem.

Kā ziņo Valsts policijas Tukuma iecirknis, šomēnes pastiprināti tiks kontrolēti autovadītāji, kā tie izmanto (vai neizmanto) auto pagrieziena rādītājus, tāpēc iedzīvotāji aicināti būt atsaucīgiem. Ja jums gadījies nofilmēt (arī videoreģistratorā) virziena rādītāju nelietošanu Tukuma iecirkņa apkalpojamā teritorijā, jūs varat sūtīt e-pastu uz [email protected], uzrakstot iesniegumu par pārkāpumu, tā vietu un laiku, pievienojot nofilmēto materiālu. Policija izskatīs šo iesniegumu, saucot vainīgo pie atbildības.

Par drošību uz ceļa rūpēsimies kopīgi!

Komentāri

  1. Nofilmēt un sūtīt var ari to, kā kaimiņu Pēteris veic dzimumaktu ar savu sievu…šādiem filmētiem materiāliem ko nofilmēs viens āksts uz sava telefona nav nekāda juridiska spēka.Auto IPAŠNIEKAM sodu uzlikt nevar- nav jau fotoradars..Un pierādi, kas brauca.Jebkurš jurists iznesīs šādu apsūdzību uz visām rūtīm..

  2. A man priekša brauca stulba bāba, kura izdomā nogriezties no šosejas pa kreisi, nomet uz mēmajiem, iebrauc jau ar vienu riteni pretējā joslā, un tad ieslēdz pagriezienu. Un tādas ir no desmit deviņas. Neiet runa, ja priekša ir acīm redzami krustojumi, vai apļi, kad aizmugurē braucošajam ir skaidrs, ka kaut kādi pagriezieni sekos. Bet uz taisna ceļa, nogriežoties uz kaut kādu celiņu, vajadzētu arī ieslēgt smadzenes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.