Autovadītāji atklājuši slidināšanās sezonu

24. novembra 07.10 Kandavas pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 96. kilometrā, 1974. gadā dzimušais vadīja transportlīdzekli «BMW 320» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret brauktuves segumu (apledojumu), kā rezultātā automašīna saslīdēja un uzbrauca ceļa norobežojošajai metāla barjerai, to bojājot.

 

No 22 līdz 25. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 52 notikumi, noformēti 46 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 32 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīna vadīšanu alkohola reibumā, 1 par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgām prasībām, reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi.

22. novembrī

13.35 Kandavā, Valteru ielā, 2001.  gadā dzimušais, būdams nepilngadīgs, smēķēja. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.44 Tukumā, Pasta ielā, 1989. gadā dzimušais vadīja automašīnu «Audi A6«, būdams alkohola reibumā (1,34 promiles).

23. novembrī

15.00 Tukumā, Talsu ielā, no mantu glabātuves nozagts motorzāģis «Echo» 260 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

24. novembrī

07.10 Kandavas pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 96. kilometrā, 1974. gadā dzimušais vadīja transportlīdzekli «BMW 320» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret brauktuves segumu (apledojumu), kā rezultātā automašīna saslīdēja un uzbrauca ceļa norobežojošajai metāla barjerai, to bojājot.

07.30 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 52. kilometrā,  1995. gadā dzimusī vadīja automašīnu «VW Passat variant» un attiecībā pret ceļa seguma stāvokli un meteoroloģiskiem laika apstākļiem neizvēlējās drošu kustības braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīnu sanesa sānslīdē un tā nobrauca no ceļa.

10.00 Kandavas novada Matkules pagastā, ceļa Pūces-Matkule 1. kilometrā,  1977. gadā dzimusī, vadot «Ford Focus c-max», apgāzās grāvī uz sāniem.

25. novembrī

20.22 Tukumā, Aveņu ielā, no mājas nozagtas dažādas mantas.

Policija atgādina, ka ir sācies slidenais laiks un īpaši uzmanīgiem autovadītājiem vajadzētu būt rīta un vakara stundās, kas veidojas “melnais ledus”!

VUGD

Piektdienas, 23. novembra,  vakarā VUGD saņēma informāciju, ka Engurē privātmājā, kāpjot pa šaurām un stāvām kāpnēm, vīrietis iekritis apmēram divus metrus dziļā pagrabā. Ugunsdzēsēji glābēji cietušo uzlika uz imobilizācijas dēļa, izcēla no pagraba un nodeva mediķiem.

Ziņas sniedza Valsts policija, kā arī Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Komentāri

  1. Katru nedēļu kāds sīks pīpmanis pie Kandavas tehnikuma tiek noķerts. Es jejbogu, tie bērni ir stulbākās radības pasaulē, ja ļauj sevi regulāri vienā un tajā pašā vietā sodīt. Istabas temperatūras IQ!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.