Autobusa avārija netālu no Pienavas /Papildināts 18.00/

Trešdien, 2. janvārī, pulksten 14.13, VUGD saņēma informāciju, ka uz autoceļa Rīga-Saldus, Tukuma novadā grāvī ir ieslīdējis un uz sāniem apgāzies pasažieru autobuss. Šobrīd ugunsdzēsēji glābēji pa autobusa priekšējo logu un lūku no autobusa ir izcēluši ārā 11 pasažierus un autovadītāju.

Trešdien, 2. janvārī, pulksten 14.13, VUGD saņēma informāciju, ka uz autoceļa Rīga-Saldus, Tukuma novadā grāvī ir ieslīdējis un uz sāniem apgāzies pasažieru autobuss, kurā atradās 12 pasažieri un autovadītājs. Ugunsdzēsēji glābēji pa autobusa priekšējo logu un lūku izglāba 5 cilvēkus, kas ir cietuši, un nodeva viņus mediķiem, savukārt astoņi cilvēki no autobusa izkļuva pašu spēkiem. Astoņus cilvēkus, kas nav cietuši, ugunsdzēsēji glābēji nogādāja Pienavas bibliotēkā, lai nodrošinātu viņiem atrašanos siltās telpās līdz brīdim, kamēr notikuma vietā ieradīsies cits autobuss.

Šobrīd autoevakuators veic pasākumus, lai autobusu izvilktu no grāvja.

Notikuma vietā strādāja divas ugunsdzēsības autocisternas un glābšanas automobilis, piecas Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes, kā arī Valsts policijas brigādes.

 

 

Valsts policija un citi dienesti atgādina – būt īpaši uzmanīgiem un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu!

 

Šobrīd satiksme notikuma vietā ir pilnībā atjaunota!

Komentāri

  1. Labi, šoreiz slidens, bet varbūt kādreiz kādam tadam ka tie slepenie pirceji(slepenais braucējs?) varētu pasēdet tajos novada maršrutu busos.
    Reizēm nesaproti vai brauc uz mājam vai sēdi kaut kāda sacīkšu busā. Reizēm gribas izkapt aiz bailem pusceļā…

  2. Paldies Dievam, te neviena bojāgājušā. Otra negadījuma sakarā gan nez kāpēc jau kuro dienu gremdējos pārdomās par kadreiz Reģu pansionātā sadegušajiem 26…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.