Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ātrums, celms…sadursme

30. jūnijā 9.30 Jaunpils pagastā, ceļa Jaunpils-Mazbites 6. kilometrā, automašīnas «Renault Master» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā, mēģinot samainīties ar pretī braucošo transportlīdzekli, iebrauca zālājā, kur ietriecās celmā. Trieciena rezultātā auto tika atsviests uz ceļa – pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar «Mercedes Benz Axor 1828». 

No 29. jūnija līdz 1. jūlijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 36 notikumi, noformēti 27 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par automašīnas vadīšanu reibumā. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu; reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

  1. jūnijā

18.00 Tukumā, Durbes ielā, iesniedzējs konstatējis, ka, izsitot logu, iekļūts mājā un nozagtas 33 latu monētas 50 eiro vērtībā, no krājkases – vēl 50 eiro, kā arī portatīvais dators «DELL» un tā lādētājs. Uzsākts kriminālprocess.

  1. jūnijā

 

13.00  Tukumā, Harmonijas ielā, sieviete konstatējusi, ka no dārza mājiņas nozagtas dažādas mantas 125 eiro vērtībā.  Uzsākts kriminālprocess.

  1. jūlijā

14.50  Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 62. kilometrā, vīrietis vadīja «Volvo XC90», būdams alkohola reibumā (2,86 promiles). Pārbaudot dokumentus, secināts, ka vīrietim nav arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.