Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ātruma pārkāpējs mēģina piekukuļot policijas darbinieku

Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 54. km, 1968. gadā dzimis vīrietis mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus, lai netiktu saukts pie atbildības likuma kārtībā. Autovadītājs policistiem mēģināja iedot 50 eiro, pēc kā tika aizturēts.

No 12. līdz 13. jūnijam reģistrēti 29 notikumi, noformēti 20 protokoli, tai skaitā 8 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

12. jūnijā

7.10 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Tukums-Zvāre 6. km, 1988. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «VW Passat Variant», ceļa līkumā neizvēlējās drošu kustības ātrumu, tādēļ automašīnu sanesa un tā ieslīdēja pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu «Volvo V70».

12.35 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 54. km, 1968. gadā dzimis vīrietis mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus, lai netiktu saukts pie atbildības likuma kārtībā. Autovadītājs policistiem mēģināja iedot 50 eiro, pēc kā tika aizturēts. Autovadītājs bija pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu un vadīja automašīnu ar ātrumu 126 km/h. Vainīgajam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un ir uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

14.25 Tukuma novada Irlavas pagastā 1967. gadā dzimis vīrietis sabiedriskā vietā atradās tādā alkohola reibumā, kas aizskar citu cilvēku cieņu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

18.00 Tukumā, Lielajā ielā, dzīvoklim uzlauztas durvis un nozagts mobilais tālrunis, televizors «Sony» un nauda. Uzsākts kriminālprocess.

13. jūnijs

7.50 Tukumā, Mazajā ielā, konstatēts, ka divām automašīnām izsisti sānu stikli. Uzsākts kriminālprocess.

15.00 Tukumā, Pasta ielā, kāds 1985. gadā dzimis vīrietis no veikala nozaga pudeli brendija «Bonaparte». Uzsākts kriminālprocess, vīrietis aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

14. jūnijs

1.00 Tukumā, Telegrāfa ielā, konstatēts, ka automašīnai izsists sānu stikls un no salona nozagta magnetola un slīpmašīna. Uzsākts kriminālprocess.

2 komentāri “Ātruma pārkāpējs mēģina piekukuļot policijas darbinieku

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.