Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Atpūtas vietā Plieņciemā liels suns nokož Jorkšīras terjeru

Autors: Zane Vimbule
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 24. jūlijs 19:05

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, no 20. līdz 23. jūlijam Tukuma iecirknī reģistrēti 63 notikumi, noformēti 75 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 48 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par mopēda vadīšanu reibumā, 1 par nepatiesu speciālo dienestu izsaukšanu un 1 par nepakļaušanos policijas darbinieka likumīgajām prasībām. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi ar diviem 2 cietušajiem.

20. jūlijā

9.00 Tukumā, Jāņa ielā, īpašumam sabojātas divas loga rūtis. Uzsākts kriminālprocess.

21. jūlijā

11.30 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 81. km, 1949. gadā dzimusi automašīnas «Toyota Corolla» vadītāja izraisīja sadursmi ar pretī braucošo «BMW 320».

22. jūlijā

12.19 Engures novada Lapmežciema pagastā, ceļa Sloka-Talsi 18. km, 1963. gadā dzimis motocikla «Kawasaki VN900 Custom» vadītājs neizvēlējās drošu kustības distanci attiecībā pret priekšā braucošo «VW Caravelle», kā rezultātā notika sadursme. Negadījumā cieta 1966. gadā dzimusī motocikla pasažiere, kurai konstatēti sasitumi. Sieviete nogādāta slimnīcā.

13.51 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Milzkalne-Cērkste-Apšuciems 7. km, 1998. gadā dzimis jaunietis bez autovadītāja tiesībām vadīja «BMW 316» (bez valsts reģistrācijas numura zīmēm) un nepārliecinājās par kustības drošību, kā rezultātā, veicot apgriešanās manevru, notika sadursme ar automašīnu «Volvo 850», kas bija uzsākusi apdzīšanas manevru.

14.05 Tukumā, Raiņa ielā, 1931. gadā dzimis «Opel Vectra» vadītājs, braucot atpakaļgaitā, nepārliecinājās par satiksmes drošību, izraisīja sadursmi ar stāvošu «VW Passat Variant» un aizbrauca no notikuma vietas, nepaziņojot policijai.

23. jūlijā

00.46 Tukuma novada Jaunsātu pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 18. km, pagaidām nenoskaidrots «Audi A4» vadītājs pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu apdzīvotā vietā un ignorēja policijas darbinieka norādījumu apstāties, nogriezās uz mazākas nozīmes ceļu, pameta automašīnu un ieskrēja mežā. Uzsākta administratīvā lietvedība.

13.27 uz Kandavas dzelzceļa pārbrauktuves, ceļa Rīga-Ventspils 94. km, 1981. gadā dzimusi «Citroen C4» vadītāja neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo «Honda CRV», kā rezultātā, «Hondai» bremzējot, sieviete nespēja pilnībā apturēt automašīnu un izraisīja sadursmi.

13.40 Kandavas pagastā, 2003. gadā dzimusi pusaudze, braucot ar velosipēdu pa vietējās nozīmes ceļu, krita un guva miesas bojājumus. Meitene nogādāta ārstniecības iestādē.

19.30 Engures pagasta Plieņciema atpūtas laukumā, sieviete pirms prombraukšanas no atpūtas vietas bija atlaidusi no saites savu Jorkšīras terjera sunīti, kad piepeši nāca kāds vīrietis ar lielu Kaukāza tipa suni, kurš bija pie saites. Vīrietis suni nespēja noturēt un, nogāzdams saimnieku, lielais suns uzklupa sievietes šunelim un to nokoda.

24. jūlijā

1.18 Kandavas pagastā, ceļa Līgas-Kandava-Veģi 2. km, 1986. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (1,85 promiles) vadīja nereģistrētu mopēdu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

VUGD

21. jūlijā

Abavas ielā, Kandavā, ugunsdzēsēji glābēji no pusotrstāva dzīvojamās mājas jumta nocēluši kaķi.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. GG teica:

  Nafig vispār suņi javelk līdz uz atpūtas vietām???

 2. emma teica:

  Kas tas par rakstības stiliņu -šunelis?!

 3. Snorke teica:

  Nu un ļoti labi,ka nokoda! Gan jau ,ka pirms tam saimniece bija paņēmusi līdzi vazāt pa pludmali! Kur skatās municipāļi – pilna pludmale ar suņiem,gan vietējo,gan iebraucēju!

  • lsnc teica:

   Nu un ? katrā ziņā brēcošie un visur skrejošie kverpļi ir daudz vairāk traucējošie kā suņi.

  • ES teica:

   Pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas var atrasties zaļajā zonā un mežā (izņemot vietējo pašvaldību noteiktās vietas, kur saskaņā ar vietējo pašvaldību saistošajiem noteikumiem tas ir aizliegts) pastaigas laikā īpašnieka vai turētāja uzraudzībā un redzeslokā tādā attālumā, kādā īpašnieks vai turētājs spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību.

   Ja mēs runājam par pludmali, tad Plieņciema pludmale nav oficiālo pludmaļu sarakstā. Tas nozīmē vien to, ka ar suni tur DRĪKST atrasties.

 4. sviests teica:

  Drausmas,kas par viedokli,lai nokož!!

 5. Vija teica:

  Suns nokoda parodiju par suni.

 6. Rotvellers teica:

  Nav jau tik nevainīgi tie mazie žurkulēni , parasti viņi ir agresīvi un visticamāk metās virsū lielajām sunim, kuram mazā žurkulēna lecība pieriebās.

 7. Ar suni teica:

  Es arī staigāju ar suni gar jūru regulāri, un ir visai daudz secinājumu. pirmkārt, pludmalē cilvēks ir galvenais, tāpēc suņi, tikko saimnieks ierauga kādu cilvēku vai dzīvnieku, ir jāliek pie siksniņas. Un nav nozīmes, ka suns ir mierīgs, par cilvēkiem neliekas zinis un ir labi dresēts- suns ir suns, un saimniekam nezināmu iemeslu dēļ viņam var pēkšņi ieslēgties sargāšanas instinkts, bet sugas brāļi ir īsta trakuma vērti. Un, lūk, arī trešā atziņa – tieši sīkie sunīši ir superkašķi, kas, nerēķinoties ne ar ko, metas lielajiem virsū, lai kostu kājās. Ceturtā lieta – pļekas. Neesmu par to, lai tās nēsātu līdz entajos maisiņos, lai gan tādi man drošības labad ir, bet pavisam noteikti domāju, ka suņa mēslus no pludmales ir jānovāc un ideālā variantā – kāpās jāpierok.
  Bet, neskatoties ne uz ko, suns ir ģimenes loceklis, un tāpēc viņiem nedrīkstētu būt galēju ierobežojumu kaut kur brīvā dabā parādīties. Ar šīm savām represīvajām metodēm un ļoti nikniem, neaudzinātiem suņiem, spīdzinātiem suņiem, kas joprojām tiek turēti vai visu dienu pie ķēdes mēs ļoti atšķiramies no citas civilizētas pasaules.

 8. savējais teica:

  Bet tam lielām sunim ir jābūt uzpurnim, ja reiz staigā gar jūru, ja vēl nevar noturēt viņu, un tas Jorkšīras sunītis, nau pirmais ko viņš sakož, saimnieka attieksme vispār zem katras kritikas, ja var nosaukt cilvēku par pajoliņi. Un tur arī mazi bērni staigā, ja būtu bērnam uzklupis tad gan tas būtu sabiedrībai apspriežams, tas tikai sunītis, tad kur ir tā pašvaldības policija ,kur tā jau nau pirmā reize. Gribētos zināt kā tas saimnieks jūtas Ir viegli prieks viņam

 9. vilks teica:

  Malacis lielais mazie d*** kur pagadas un saimnieki smaida

 10. es teica:

  Kāda milzīga problěma,tik daudz komentāru!!

 11. Veseris teica:

  Gadus 10it atpakaļ izglābu kaimiņienes vilku suni, kurš piesiets pie ķēdes no kaukāzieša iemuka būdā, bet tas nekaunējās pat tur uzbrukt… Tik armatūras stienis no visa spēka pa muguru spēja likt negribīgi un rūcot uz mani, atkāpties slepkavam…Laikam tik pat pretīgi suņi cik to saimnieki…

 12. G-Eazy teica:

  1. Jorkšīras žurka ir reti pretīgs kverplis, un pilnīgi nebrīnītos, ja tas lecis kaukāzietim kost kājās. Iespējams pelnīti.

  2. Kāpēc 1931. gadā cilvēks vēl drīkst sēsties pie auto stūres? Tā taču ir braucoša slepkava.

 13. spaniels teica:

  Lielākā daļa komentětăju-slimi vai stulbi,nevar īsti saprast,bet lielo suńu īpaśniekiem ir jăprot savākt savu suni.

 14. pipsis teica:

  Vel neviens lielais suns, satiekot vinus kapnutelpa, nav pieversusi man ipasu uzmanibu, bet tie mazie zurkas visa kajas sakodusi, tiklidz paej vinam garam.

 15. es teica:

  es arī piekrītu, ka nav visur jāvazālīdzi dzīvnieki, tāpat veikalos staipa tos spalvu kušķus pretīgi. Un tie sīkie kverkšķi ir parodijas par žurkām,ja nav suns tad nav.

 16. Maska35 teica:

  nedaudz sajaucu tekstu, izlasiju ka virietis no skaudibas nokoda sievieti 🙂

 17. andris teica:

  OOOOOOOO NTZ sākusies komentāru dzēšanas slimība… Precizēšu uz kuru pajolu komentiem tika dzēstas atbildes: piem vaukšķis ar4a, Pitbuls, Trifele, Pajoliņ…. Apsveicu, cienījamie NTZ ar savu ciltsbrāļu glābašnu no pazemojumiem… Lai dzīvo NTZ Pajoliņi!

 18. andris teica:

  Dārgie komentētāji, izskaitiet cik redziet komentārus, cik uzrādās un sapratīsiet vai vsp ir jēga komentēt, jo te ir mudaki, kas dzēš! MUDAKI!!!!!!

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool