Attēlam ir ilustratīva nozīme

Atņem marihuānu, atņem cigaretes…

No 18. līdz 20. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 50 notikumi, uzsāktas 27 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 13 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 par pašizolācijas neievērošanu, 2 par mutes un deguna aizsargmasku lietošanas noteikumu neievērošanu, 2 par pārkāpumiem šaujamieroču aprites jomā, 1 par nelegālu cigarešu un kafijas glabāšanu, kā arī 1 par iespējamu narkotiku lietošanu. Konstatēts 1 autovadītājs reibumā, bez iegūtas vadītāja apliecības un reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

18. janvārī

Tukumā uzsākts kriminālprocess pēc tam, ka tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras laikā atsavināti apmēram 15 grami marihuānas. Precīzu narkotiku svaru noteiks ekspertīze. Iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Tukuma novada Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Renault Megane», būdams alkohola reibumā. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav likuma noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

19. janvārī

Tukumā kāds vīrietis konstatēja, ka viņa automašīnai «Ford Cougar» ir izsists kreisais priekšējais durvju loga stikls un nozagts viedtālrunis «Goclever» 50 eiro vērtībā. Nodarīts materiālais zaudējums 300 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess. Tāpat likumsargi atkārtoti atgādina, ka automašīna nav seifs, tādēļ nevajadzētu tajā atstāt vērtīgas lietas, kas varētu kļūt par vieglu guvumu zagļiem.

Kandavas novada Zemītes pagastā no transportlīdzekļa «Iveco» un traktora «Belarus 892» degvielas bākām nolieta degviela – kopā 100 litri. Nodarīts materiālais zaudējums 70 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Tukuma novada Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Škoda Octavia», pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu. Viņš brauca ar ātrumu 120 km/h ārpus apdzīvotas vietas, kur atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Cenšoties izvairīties no administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanas, vīrietis piedāvāja policistiem samaksāt 30 eiro. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Tukuma, Dārza ielā, apsekojot divu repatriantu dzīvesvietu, konstatēts, ka abi neatrodas norādītajā adresē. Tāpat ar abiem nebija iespējams sazināties, zvanot uz norādīto tālruņa numuru; telefons bija izslēgts. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par iespējamiem pašizolācijas ierobežojumu pārkāpumiem.

20. janvārī

10.20 Džūkstē saimnieciskā pakalpojuma sniedzējs nenodrošināja, ka publiski pieejamā iekštelpā apmeklētājs ievēro noteikumus par sejas maskas nēsāšanu. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi pret mutes un deguna aizsega nelietotāju, kā arī pakalpojuma sniedzēju.

10.50 Tukumā kāds vīrietis glabāja 222 cigaretes, bez LR akcīzes markām. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Komentāri

  1. 1 par nelegālu cigarešu un kafijas glabāšanu,
    —————
    nee nu pizgec.kas buus naakamais.varbuut par nelegalu piena glabasanu? juus stulbie musarniki .visi menti ir meesli.paraziti.nekam nederigi.pist tikai cilvekiem praatu.urodi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.