Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ārdās poliklīnikā…

10. novembrī 13.40 Tukumā, Raudas ielā, kādā iestādē vairākās koplietošanas telpās bija sabojāti informatīvie plakāti un norautas drošības lentas. Uzsākts kriminālprocess.

Policija

Laikā no 9. līdz 11. novembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 38 notikumi, uzsākti 63 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 6 personas.

  1. novembrī

Tukuma novada Pūres pagastā vīrietis, atpakaļgaitā vadot kravas transportlīdzekli «DAF XF 460 FT» savienojumā ar puspiekabi, nepārliecinājās par kustības drošību, kā rezultātā uzbrauca elektrolīnijas stabam, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

VUGD

Laika posmā no šī gada 11. novembra 6.30 līdz 12. novembra 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem. To skatā arī gadījums Tukuma novada Džūkstes pagastā, kur vieglajai automašīnai dega dzinēja nodalījums 2 m² platībā. Liesmas bija nodzēstas vēl pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *