Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ar nenostiprinātu medījumu bagāžniekā

7. oktobrī oktobrī 22.54 Tukumā, Tirgus ielā, kāda vīrieša vadītā «Jeep Grand Cherokee» bagāžas nodalījumā atradās kaste ar nodīrātu stirnu kazu un stirnu āzi, kuriem bija pārgrieztas pakaļkāju cīpslas un uz kājām atradās savilces, kas nebija pienācīgi nostiprinātas. Iespējams, pārkāpti medību noteikumi. Materiāli nosūtīti Valsts meža dienestam.

Laika posmā no 5. līdz 7. oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 58 notikumi, uzsākti 78 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 2 par nelegālo cigarešu glabāšanu un 2 par pašizolācijas noteikumu neievērošanu. Konstatēts 1 autovadītājs, kurš vadīja automašīnu reibumā un – bez iegūtas vadītāja apliecības.

  1. oktobrī

10.10 Tukumā, kādā izglītības iestādē, konstatēts, ka bērns glabā cigarešu paciņu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

11.27 Džūkstes pagasta Pienavā kāds vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā  (1.26 promiles) un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi, par velosipēda vadīšanu reibumā piemērots naudas sods 120 eiro apmērā, bet par velosipēda vadīšanu bez iegūtas vadītāja apliecības piemērots brīdinājums.

  1. oktobrī

1.38 Lapmežciema pagastā, ceļa Sloka-Talsi 8. kilometrā, vīrietis vadīja «Audi A4», būdams alkohola reibumā un bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

11.00 Tukumā, Lielā ielā, konstatēts, ka no noliktavas telpas ir nozagts elektriskais motorzāģis, metināšanas pusautomāts, augstspiediena mazgājamā ierīce. Materiālie zaudējumi – 720 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

14.27 Tukumā, Aviācijas ielā, sieviete nozaga 0,5 litru degvīna pudeli «Latvijas oriģinālais» un divas 0,7 liķiera «Moka» pudeles, kas kopsummā veikalam būtu radījis 28,36 eiro zaudējumu. Preces ir atdotas veikalam. Uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

16.50 Tukumā, Kuldīgas ielā, vīrietis savā dzīves vietā glabāja 177 cigaretes, kam uz paciņām nebija akcīzes marķējuma. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.