Aplaupīts Smārdes veikals/Papildināts/

Vakar, 5. decembrī, kā ziņo Smārdes iedzīvotāji, aplaupīts veikals, kas atrodas Smārdē, pie dzelzceļa stacijas. Cilvēki maskās esot ienākuši veikalā, iepūtuši pārdevējai sejā pipargāzi un nolaupījuši alkoholu un cigaretes.

Kā apstiprināja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, līdzīgs notikums tiešām ir reģistrēts. Uzbrukums pārdevējai noticis vakar no rīta, uzreiz pēc veikala atvēršanas. Neprecizējot tālāko notikuma gaitu, J. Bahs gan iebilda tam, kādas preces ir nolaupītas. Nolaupītas ir tikai cigarates.

Laikraksts sazinājās arī ar veikala pārstāvjiem.  Vīrieši bija uzbrukuši veikala ‘Flamingo’ pārdevējai, kas tikko kā bija ieradusies, lai sāktu darba dienu un 8.30 atvērtu  veikalu. Kā NTZ noskaidroja, visdrīzāk, uzbrucēji bija noslēpušies veikala pagalmā – aiz atkritumu konteineriem, un gaidīja pārdevēju ierodamies darbā. Kad viņa bija sagatavojusies atvērt veikala ēkas pagalma durvis, kas ved uz noliktavu, viņai tika atņemta atslēga. Atverot durvis, sāka darboties signalizācija, bet uzbrucējs izpūta gāzi un no noliktavas paņēma cigaretes 860 eiro vērtībā. Viens no zagļiem bija paņēmis arī sulu iepakojumu, taču tas pēc tam bēgot tika pamests. Pārdevējai, kas bija cīnījusies ar uzbrucēju, tika nodarīti miesas bojājumi. Sākotnēji bijušas aizdomas, ka zagļi aizbraukuši ar vilcienu, taču visdrīzāk tie izmantojuši automašīnu, kas bijusi novietota kādā no ielām tālāk no veikala. Kad pārdevēja par notikušo paziņoja policijai, notikuma vietā ieradās vairākas policijas ekipāžas, eksperti no Jelgavas un ātrā palīdzība.

Jāpiebilst, ka zādzība tika izdarīta sestdien, kad stājās spēkā aizliegums veikalos pārdot cigaretes un alkoholu.

Komentāri

 1. Tas ir tikai sākums!

  Ir nodrošināti perfekti apstākļi noziedzībai.
  Nabadzība, nedrošība, izmisums, valdibas vienaldzība pret tautu.

  Cilvēki kas sēž un regulē mūsu demokrātiju ir tādi paši laupītāji kā šie noziedznieki, jo izveido sev vidi apkārt lai butu piemērota šādām darbībām.

 2. 3 cilvēki maskās! Bet loģiski, tagad taču bez maskām nedrīxt veikalā ieiet!
  Nabaga pārdevējas, kas tik viņām nebūs jāizcieš dēļ mūsu mīļās valdības stulbajām prasībām!

   1. Tu,laikam, nezini,ka pārtikai ir derīguma termiņi un pārtika mēdz bojāties arī pirms der.t. beigām! Neviens pārtikas veikala saimnieks nebūtu sajūsmā par neiztirgotu preci,tikai tāpēc,ka piekariņš kopā ar Tevi grib visu aizklapēt ciet brīvdienās!

 3. Malači….līdz 11. janvārim katram pietiks. Lai tik vairāk šādu gadījumu varbūt valdība sāks domāt ar galvu un 22-23 bloki nav nemaz tik daudz….Dzīvosim saticīgi

 4. Es patiešām negribētu būt šīs pārdevējas vietā,kas tik varonīgi aizstāvējusies no laupītājiem. Izturību un veselību viņai!

 5. Daļa sabiedrības sāk heroizēt burlakus. Redz, Kariņš un Viņķele izprovocējuši burlakus uz laupīšanu. Tie burlaki tak nenolika uz letes naudu un neteica: mums pof…g par ierobežojumiem, reku nauda, mēs par šo summu ņemam cigaretes un zūdam miglā. Ak, nabadziņi ir spiesti laupīt. Nu tak ielaidiet šos savās mājās un pažēlojiet.
  Valdība var patikt un nepatikt, bet tas nenozīmē, ka tagad katru kriminālpārkāpumu jāattaisno ar esošajiem ierobežojumiem. Krimināļi bija pirms tam un būs pēc tam. Labāk rūpīgāk piestrādājiet pie savu bērnu audzināšanas, jo šie burlaki tak arī kādreiz bija bērni.

  1. Nopietni??? Viņi nevar izplānot savu cigarešu pirkumu iepriekšējā dienā vakarā, bet var izplānot laupīšanu otrā dienā no rīta. Un cilvēki vēl vaino Kariņu pie šī?! Lūgums izmantot veselo saprātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.