Attēlam ir ilustatīva nozīme

Apkrāso garāžu un šķūnīti Slampē

27. maijā 12.00 Slampes pagastā konstatēts, ka ir apzīmētas garāžas un šķūnīša sienas, tādējādi ēku īpašniekam radot zaudējumus 100 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

No 25. līdz 27 maijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 62 notikumi, noformēti 34 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par automašīnas vadīšanu reibumā. Saistībā ar ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu noformēti 4 protokoli un uzsākta viena administratīvā pārkāpuma lietvedība. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona.

25. maijā

19.40 Tukumā kāds vīrietis pārkāpa ārkārtējās situācijās laikā noteiktos ierobežojumus atrasties 14 dienas pašizolācijā, ņemto vērā, ka nesen bija atgriezies no ārvalstī. Proti, vīrietis neatradās savā dzīves vietā, bet gan bija devies uz darbu. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

22.42  Tukumā, Smilšu ielā, kāds vīrietis vadīja «Opel Vectra», būdams alkohola reibumā (1,55 promiles). Tāpat atklājies, ka vīrietim nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Rezultātā par šo pārkāpumu ir uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

23.00 Lapmežciemā kāds vīrietis nepildīja tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību – ieradās adresē, kurai nedrīkstēja tuvoties. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

26. maijā

13.30 Tukumā, Pasta iela 4, vairāki vīrieši sabiedriskā vietā lietoja alkoholu, kā arī neievēroja noteikumus par divu metru distancēšanos. Noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli un piemēroti naudas sodi.

27. maijā

 

17.18 Tukumā, Jelgavas ielā, kāds vīrietis, vadot «Audi A4», uzbrauca gājējai, kura šķērsoja ceļa braucamo daļu tam neatļautā vietā. Negadījumā cietusī gājēja nogādāta medicīnas iestādē.

VUGD

27. maijā 17.10 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Lāčplēša ielu, Kandavā, kur dega dārza māja 9 m² platībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.