Attēlam ir ilustratīva nozīme

Alkohola reibumā vizina bērnu

26. augustā Tukumā, Rīgas ielā, konstatēts, ka vīrietis vada elektroskrejriteni, būdams alkohola reibumā (1,71 promile). Jāpiebilst, ka uz skrejriteņa tika vizināts arī mazgadīgs bērns. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

No 25. līdz 29. augustam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 81, uzsākti 12 kriminālprocesi un 46 administratīvā pārkāpuma procesi.

Bez tiesībām

  1. augustā Tukumā vīrietis vadīja automašīnu «BMW 320» bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 300 eiro. Jāpiebilst, likumsargiem arī radās aizdomas, ka vīrietis vadījis auto, būdams narkotisko vielu iespaidā, ko gan apstiprinās vai arī noliegs veiktās analīzes.

Bez drošības jostas

  1. augustā Tukumā sieviete vadīja automašīnu «Mercedes-Benz E280» pa Lauku ielu, un pārbaudes laikā tika konstatēts, ka viņa neizmanto drošības jostu, kā arī vadītājai likumā noteiktajā termiņā nav veikta kārtējā veselības pārbaude. Policijā par notikušo sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi.

Sabojā vārtiņus, uzbrūk likumsargiem

  1. augustā Smārdes pagastā, mazdārziņu teritorijā konstatēs, ka bojāti ieejas vārti. Zaudējumi tiek lēsti 120 eiro apmērā. Iespējamā vainīgā persona noskaidrota un aizturēta. Uzsākts kriminālprocess. Jāpiebilst, ka šajā pašā mazdārziņā izvērtās arī kāds konflikts starp jaunieti un likumsargiem. Tādēļ uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu policijas darbiniekam pienākumu pildīšanas laikā.

Ielaužas mazdārziņā

  1. augustā Tukumā, Celtnieku ielā, mazdārziņu teritorijā, bojāts žogs un nozagtas dažādas mantas. Zaudējumu apmērs tiek precizēts. Uzsākts kriminālprocess.

Apzog atpūtnieku

  1. augustā Klapkalnciemā konstatēs, ka automašīnai «Škoda» izsists aizmugurējo durvju stikls un nozagta mugursoma, kurā atradās dators. Zaudējumi tiek precizēti. Bet policija atgādina, ka automašīnās redzamās vietās vērtīgas mantas atstāt nav ieteicams.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *